مرد کارخانه دار قربانی بدهی ۲۰۰ میلیونی مرد کارخانه دار قربانی بدهی ۲۰۰ میلیونی اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
مرد جوان که درجریان درگیری با مرد کارخانه‌دار او را به قتل رسانده بود دو سناریوی متفاوت برای این جنایت مطرح کرد.

به گزارش ایران ، ۵ مرداد مأموران کلانتری ۱۷۵ باقرشهر در جریان قتل مرد کارخانه‌داری قرار گرفتند. با اعلام این خبر مأموران راهی کارخانه پلاستیک‌سازی شده و با جسد خونین مرد کارخانه‌دار که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود مواجه شدند.

 

در تحقیقات میدانی مشخص شد که خودروی اسپورتیج، خودروی مزدا۳ و اسناد و وسایل با ارزش مقتول نیز به سرقت رفته است.

در بررسی‌ها مشخص شد همزمان با این جنایت یکی از کارگران کارخانه پلاستیک‌سازی که به‌تازگی در آنجا مشغول به کار شده بود نیز ناپدید شده است. مشخصات خودروها و کارگر ناپدید شده به کلیه واحدهای گشت اعلام شد. سه روز پس از این جنایت مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت مطلع شدند که خودروی اسپورتیج در یکی از شهرهای شمالی مشاهده شده و مأموران پلیس خودرو را توقیف و راننده جوان را بازداشت کرده‌اند.

 

راننده خودرو برای تحقیقات به پایتخت منتقل شد و در بررسی‌های اولیه به قتل اعتراف کرد. او مدعی شد که برای صاحب کارخانه تریاک خریده بود و از آنجایی که هزینه تریاک از سوی مرد کارخانه‌دار پرداخت نشده دست به قتل زده است. اما در ادامه تحقیقات اظهارات خود را تغییر داد و مدعی شد که مقداری نقره به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان به او فروخته بود اما چون پولش را نمی‌داد دست به قتل زده است.  همدست متهم که خودروی مزدا را به سرقت برده بود نیز شناسایی و دستگیر شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------