عامل قتل 2 پسر نوجوان به دار آویخته شدجوانی که دو نوجوان را به قتل رسانده بود، بعد از طی‌شدن مراحل پرونده در زندان به دار آویخته شد.

 به گزارش شرق ، متهم که رامین نام داشت و 21‌ساله بود، سه سال قبل دو پسر نوجوان به نام‌های عدنان و مهران را که 15 و 16‌ساله بودند، با ضربات چاقو به قتل رسانده بود؛ چون فکر می‌کرد یکی از آنها مزاحم دختر مورد علاقه‌اش شده است. پاییز سه سال قبل خانواده‌های عدنان و مهران به مأموران خبر دادند این دو نوجوان برای تفریح به جنگل «چهل‌چای» مینودشت رفته و دیگر برنگشته‌اند. آنها به مأموران گفتند دو نوجوان در آخرین تماسی که داشتند، گفتند به سمت خانه می‌آیند، اما برنگشتند.

 

جست‌وجوی مأموران برای پیدا‌کردن این دو نوجوان راه به جایی نبرد تا اینکه یک هفته بعد، یکی از چوپانان که گله گوسفندانش را به تپه‌ماهورهای اطراف روستای حاجی‌قوشان برده بود، با صحنه عجیبی روبه‌رو شد؛ زیر یکی از تپه‌ها گودالی حفر شده و بر اثر شسته‌شدن خاک توسط باران، دستی از زیر خاک بیرون زده بود. وقتی مأموران با گزارش این چوپان به محل رفتند، متوجه شدند دو جسدی که مرد چوپان پیدا کرده، متعلق به عدنان و مهران است. با انتقال اجساد به پزشکی قانونی و آغاز تحقیقات، مشخص شد مقتولان آخرین‌بار، هنگام رفتن به جنگل‌های چهل‌چای دیده شده بودند، اما بررسی‌ها نشان می‌داد آنها تنها نبودند و جوانی 21ساله به نام رامین نیز همراهشان بود.

 

در ادامه اطلاعاتی به‌دست آمد که نشان می‌داد یکی از مقتولان از مدتی قبل با رامین اختلاف شخصی داشت. رامین بعد از بازداشت به قتل دو نوجوان اعتراف کرد و گفت: از مدتی قبل با یکی از قربانیان به‌نام عدنان اختلاف داشتم. تصور می‌کردم او مزاحم دختر مورد علاقه‌ام شده و برای همین تصمیم گرفتم با او صحبت کنم. روز حادثه با او تماس گرفتم و خواستم برای تفریح به جنگل‌های چهل‌چای برویم. او تنها نیامد و دوستش را با خودش آورد. همگی راهی جنگل شدیم، اما پسر نوجوان زیر بار نرفت و گفت مزاحم کسی نشده است.

 

هنگام برگشت به ساختمانی نیمه‌کاره رسیدیم که دو نفر از دوستانم در آنجا نگهبان بودند. از قبل به آنها گفته بودم که ممکن است با کسی درگیر بشوم و خواسته بودم به کمک بیایند. در مقابل ساختمان بود که با پسر نوجوان درگیر شدم و همان لحظه دوستانم هم آمدند. چون هیکلم بزرگ‌تر از او بود، به‌‌راحتی با چاقویی که همراهم داشتم، به او ضربه زدم و او روی زمین افتاد. از آنجا که دوستش شاهد این ماجرا بود و احتمال داشت من را لو دهد، او را هم با ضربات چاقو به قتل رساندم. سپس با کمک دوستانم، اجساد را داخل صندوق‌عقب پراید انداختیم و با برداشتن بیل راهی تپه‌ماهورهای اطراف شدیم. وقتی به محلی خلوت رسیدیم، گودالی کندیم و جنازه‌ها را دفن کردیم. بعد از اعترافات این متهم، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان گلستان فرستاده شد و متهم با درخواست اولیای‌دم به قصاص محکوم شد. رأی صادرشده در دیوان عالی کشور به تأیید رسید و متهم صبح روز گذشته در زندان گنبد به جرم دو فقره قتل به دار آویخته شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------