نقص عضو نوعروس شیرازی در حمله اوباش اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,حمله اوباش
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۲ نفر اراذل و اوباش محله "سعدی" شیراز که با قمه باعث نقص عضو نوعروس جوان از ناحیه دست شده بودند توسط پلیس فارس در استان لرستان دستگیر شدند. 

سردار "یوسف ملک‌زاده" بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به نقص عضو در محله "سعدی" شهرستان شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی معروف به مهدی ساطور به همراه همدستش که حالت طبیعی نداشته‌اند در یکی از کوچه‌های محله "سعدی" شیراز بدون هیچ دلیلی با قمه، یک سواری پژو پارس که پارک بوده را تخریب کرده‌اند.

 

سردار "ملک‌زاده" عنوان داشت: تازه داماد که مالک خودرو  نیز بود سریعا از منزل خارج و پس از اعتراض به اقدام آنان، هر ۲ اراذل و اوباش به سمت وی حمله و متاسفانه  او را مضروب می‌کنند.

 

این مقام ارشد انتظامی گفت: نوعروس در دفاع از شوهرش، علت را جویا که ضاربان نیز با قمه به وی حمله کرده و باعث نقص عضو زن جوان از ناحیه دست شده و سریعا متواری می‌‍‌‌شوند.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس خاطر نشان کرد: ماموران پلیس در بررسی‌های بعدی و تحقیقات فنی و تخصصی مطلع شدند که ضاربان از استان فارس خارج و در حال عزیمت به کرمانشاه و خروج از کشور هستند.

 

سردار "ملک‌زاده" با بیان اینکه ماموران پس از اخذ نیابت قضائی به استان لرستان عزیمت کردند، گفت: کارشناسان خبره با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و با توکل به خداوند متعال، در یک عملیات ضربتی موفق شدند، اتوبوس حامل متهمان را در شهرستان "الیگودرز" شناسایی و مهدی ساطور را به همراه همدستش دستگیر کنند.

 

وی با اشاره به اینکه متهمان به استان فارس انتقال داده شدند، گفت: این ضاربان سنگدل و بیرحم در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

 

سردار "ملک‌زاده" تصریح کرد: امنیت شهروندان خط  قرمز پلیس است و اراذل و اوباش بدانند که نیروی انتظامی استان فارس با هماهنگی مقام قضائی شدیدترین برخورد را با آنان می‌کند.

 

پلیس 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------