زندانی فراری محکوم به حبس ابد به قانون رسیدزندانی فراری محکوم به حبس ابد پس از ۱۳سال در عملیات ماموران پلیس کرمان به دام افتاد. 

به گزارش خراسان، فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اجرای دستور مقام قضایی مبنی بر جلب و دستگیری متهم فراری که به اتهام حمل  و جابه جایی ۶۶۲ کیلوگرم تریاک به حبس ابد محکوم شده و از سال 86از زندان فراری بود، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

سردار ناظری با اشاره به این که این متهم در سال 84 به حبس ابد محکوم شده بود، افزود: این متهم پس از گذراندن دو سال از محکومیت خود در سال 86 با سپردن وثیقه و معرفی ضامن به مرخصی اعزام شد، اما از بازگشت به زندان خودداری کرده و به کشورهای همسایه متواری شده و به مدت ۱۳ سال تحت تعقیب پلیس بود.  وی ادامه داد: ماموران پلیس کرمان توانستند با انجام کار فنی و پلیسی، از ورود متهم به داخل کشور مطلع شوند و محل اختفای  او را در تهران شناسایی کنند. سردار ناظری افزود: ماموران با دریافت نیابت قضایی و پس از حضور در محل اختفای  متهم، در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیرکردند و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام  قضایی  دادند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی