دستگیری کلاهبردار ۱۲ میلیاردیرئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که به بهانه تحویل اسناد خانه های تعاونی مسکن ۱۲ میلیارد ریال از مالکان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

 به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال اظهارکرد: ۷ شهریورماه پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری در بازپرسی دادسرای ناحیه ۶ تهران تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

 

وی توضیح داد: محتویات پرونده‌ها حاکی از آن بود فردی که عضو هیئت مدیره یک شرکت تعاونی مسکن که دفتر آن در تهران بود، با جعل اوراق و اسناد مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک از شاکیان مبالغی را دریافت و مدعی بود که شرکت تعاونی در حال پیگیری برای اخذ سند مالکیت برای واحدهای مسکونی تعاونی است.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه متهم به همین بهانه ۱۲ میلیارد ریال از اعضای تعاونی دریافت کرده و از محل گریخته بود، اظهارکرد: مخفیگاه متهم در محدوده پایگاه سوم این پلیس شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی 20 شهریورماه در مخفیگاهش دستگیر شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، دستخال در پایان گفت: متهم در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد و با صدور قرار صادره روانه زندان شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی