X

معمای جنایی بقایای جسد یک زن در شیرازپیدا شدن جسد یک زن که صورتش توسط حیوانات خورده شده ، سناریوی یک جنایت معمایی را پیش روی ماموران پلیس فارس قرار داد.

 به گزارش ایرنا، روز شنبه اول آذرماه جاری، فیلمی درباره پیدا شدن جسد یک زن در کنار جاده کهمره سرخی شهر شیراز در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم گفته شد، دست های زن جوان قطع یا بریده شده است. رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس در خصوص این پرونده گفت: جسد این زن روز شنبه در کنار جاده و نزدیکی روستای کهمره سرخی شهر شیراز پیدا شد که تجسس های پلیسی برای بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

سرهنگ حمید افرامن افزود: جسد این زن حدود ۳۰ تا ۳۵ ساله روز شنبه یکم آذر ماه امسال در حالی که میان یک پتو پیچیده شده بود پیدا شد که بررسی های ابتدایی نشان می داد آثار ضربه روی صورت وجود دارد و با توجه به این که ۲۴ ساعت از مرگ این زن می گذشت ،حیوانات بخشی از بافت های نرم صورت را خورده بودند.  وی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه جرم نشان داد که جسد به این محل منتقل شده و با توجه به از بین رفتن بافت های صورت توسط حیوانات و نبود مدارک شناسایی همراه این زن هنوز جسد ناشناس است. مقام قضایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرده است. 

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس گفت: جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است و تحقیقات برای شناسایی هویت زن جوان و عاملان این جنایت معمایی در دستور کار ماموران پلیس استان فارس قرار گرفته است. وی در خصوص بریده شدن دستان زن جوان گفت: بریده شدن دست ها صحت ندارد و هیچ آثاری مبنی بر ضربات چاقو روی بدن این زن دیده نشده و جسد به پزشکی قانونی منتقل شده است. افرامن گفت: جزئیات این ماجرا با مشخص شدن ابعاد دیگر در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی