سارق پیچ و مهره ریل قطار مترو در تهران دستگیر شدجانشین پلیس پیشگیری پایتخت گفت: عاملان گشت نامحسوس کلانتری وردآورد فردی را در حین سرقت، پابند و پیچ و مهره ریل مترو را دستگیر می‌کنند با توجه به وجود خطرات احتمالی واژگونی قطار طی اقدامی هوشمندانه عوامل تعمیرات و مدیر خط مترو را درجریان قرار می دهند. 

به گزارش ایرنا از پلیس تهران بزرگ، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد روز سه‌شنبه اظهار داشت: با توجه به احتمال واژگونی قطار اقدامات فنی لازم توسط عوامل مترو صورت میگیرد و خط اصلی کرج به تهران ترمیم میگردد. 

 

وی گفت: همزمان با این اقدامات تیم عملیات کلانتری وردآورد نسبت به دستگیری متهم اقدام نموده و از داخل کوله پشتی همراه وی تعداد زیادی بست های فلزی نگهدارنده ریل را کشف می کنند و در بررسی های دقیق تر مشخص می‌شود متهم دارای هشت فقره سرقت است و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می شود.

 

ناصری نژاد  افزود:سرقت این متهم عملی خطرناک بود و ممکن بود باعث خروج قطار از ریل و حادثه سازی برای شهروندان شود »که هوشمندی و سرعت عمل پلیس موجب پیشگیری از یک حادثه دلخراش گردید و این اقدام همکاران من به نوعی داستان دهقان فداکار کار را در ذهن انسان تداعی می کند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------