X

مسافربرنما زورگیر در تله پلیس تهران حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
راننده تبهکارمسافربرنمای که از مسافران نوجوانش اقدام به زورگیری میکرد ، دستگیر شد. 

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال"رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع زورگیری توسط راننده خودرو پراید، در کلانتری ۱۰۵ "سنایی" تشکیل شد و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

 

وی افزود: شاکی پس از مراجعه به این پایگاه اظهار کرد، برای تردد شهری سوار بر یک دستگاه خودروی پراید شدم که راننده آن فردی جوان حدود ۲۷ تا ۳۰ ساله بود، پس از گذشت از چند خیابان با تهدید سلاح سرد، ۲ دستگاه تلفن همراهم به ارزش ۳۰۰  میلیون ریال را سرقت و من را در مکانی خلوت از خودرو پیاده و از محل گریخت.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی، ابراز داشت: در تطبیق مشخصات ظاهری اعلام شده با آلبوم مجرمان، کارآگاهان موفق شدند، سارق را که از سارقان سابقه دار و ساکن غرب استان تهران بود، شناسایی کنند.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم به کرات مخفیگاه خود را تغییر که با تلاش کارآگاهان در نهایت مخفیگاه جدید وی در شهر قدس شناسایی که با اخذ نیابت قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه سوم این پلیس انتقال یافت.

 

سرهنگ دستخال با اشاره به اینکه  متهم در تحقیقات پلیسی به ۱۰ فقره سرقت از افراد نوجوان به همین شیوه معترف شد، گفت: تاکنون ۵ تن از مال باختگان در محدوده پایگاه دوم و پایگاه پنجم پلیس آگاهی متهم را شناسایی کرده اند.

 

وی در پایان خاطر نشان شد: متهم با دستور قضائی، روانه زندان شد و تحقیقات برای کشف سرقت های احتمالی و شناسایی سایر شاکیان همچنان ادامه دارد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی