پسر خردسال با نیسان مرد همدانی را زیر گرفترییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: پسر خردسال با فشار دادن سوئیچ استارت خودروی نیسان سبب مرگ مرد ۴۱ ساله در شهرک الوند این شهر شد.

 سرهنگ فرخ جمالی روز دوشنبه در گفت و گو با  ایرنا بیان کرد: مرد ۴۱ ساله ای خودروی نیسان را داخل حیاط منزل مسکونی پارک کرده و در حال تعمیر چراغ های دنده عقب خودرو بود.

 

وی اضافه کرد: این راننده، خودرو را در حالت دنده عقب قرار داده و سوئیچ خودرو را نیز باز گذاشته بود و با نشستن در عقب خودرو در تلاش برای تعمیر و رفع نقص چراغ های دنده عقب خودروی نیسان بود.

 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار داشت:  در این هنگام پسر همسایه وارد حیاط این منزل مسکونی شده و با توجه به باز بودن در خودرو سوار بر نیسان می شود.

 

وی اضافه کرد: این پسر که پدر او نیز دارای نیسان است، اقدام به بازی با فرمان خودرو کرده و سوئیچ را فشار می دهد که این کار او سبب حرکت و پرش خودرو به سمت عقب و قرار گرفتن مرد ۴۱ ساله بین سپر نیسان و در خانه می شود.

 

وی بیان کرد: با توجه به شدت ضربه وارد شده این مرد ۴۱ ساله که دارای ۲ فرزند خردسال نیز است دچار خونریزی داخلی شده و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

 

وی از شهروندان خواست در صورت تعمیر خودرو نکات و توصیه های ایمنی را رعایت کرده و از قرار دادن سوئیچ بر روی وسیله نقلیه و باز گذاشتن درها پرهیز کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------