قتل موتورسوار زیر چرخ های پرایدراننده یک دستگاه پراید، جوان موتورسواری را زیر گرفت و سپس با ضربات چماق، آخرین نفس هایش را برید. 

به گزارش خراسان، این حادثه هولناک ساعت 9:50 صبح روز گذشته هنگامی لو رفت که ماموران پاسگاه انتظامی خلق آباد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، وی را در جریان مرگ وحشتناک موتورسواری گذاشتند که توسط راننده یک دستگاه پراید به قتل رسیده بود. به دنبال دریافت این خبر، بی‌درنگ قاضی «محمود عارفی راد» به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و گروه تخصصی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، عازم روستای «درآبد» شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های مقدماتی و میدانی نشان داد: جسد مربوط به جوان موتورسوار 32 ساله‌ای به نام «حمید-ش» است که با راننده پراید درگیری و اختلافات قبلی داشتند.

 

در همین حال زمانی که آن ها در روستای «درآبد» با یکدیگر روبه روشدند ناگهان راننده پراید پدال گاز را فشرد و موتورسوار را زیر گرفت. هنگامی که «حمید-ش» از روی موتورسیکلت روی زمین می افتد راننده پراید که «موسی-ن» نام دارد در حالی از پراید پیاده شد که یک چماق هم در دست داشت. او که از ماجرای اختلاف قبلی با حمید به شدت ناراحت بود با چهره‌ای خشم آلود و عصبانی، چماق را بالا برد و چنان ضربه‌ای به سر حمید کوبید که آخرین نفس‌هایش را برید.

 

گزارش خراسان حاکی است، پس از انجام تحقیقات میدانی که چند ساعت به طول انجامید سرنخ هایی از متهم به قتل فراری به دست آمد و بدین ترتیب با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی «عارفی راد» بررسی های تخصصی برای شناسایی مخفیگاه متهم فراری، به گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی خراسان رضوی سپرده شد و تحقیقات گسترده با توجه به رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان برای دستگیری وی، ادامه یافت.

 

سجادپور 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------