بازداشت ۳ نفر در پی شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان | خاکسپاری پیکرهای شهدا در زادگاهشان شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت: به دنبال به شهادت رسیدن ۳ تن از ماموران نیروی انتظامی این شهرستان، عامل اصلی تیراندازی به هلاکت رسید و ۳ نفر هم بازداشت شده‌اند. همچنین دستورات قضایی لازم برای دستگیری سایر عوامل این باند صادر شده است.

به گزارش ایسنا، مجید سیمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج کرمان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از انجام یک سری اقدامات پلیسی و رصد فعالیت یک باندقاچاق مواد مخدر در شهرستان کهنوج، عصر روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، محل دپوی مواد مخدر را شناسایی کردند.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی، بازرسی از محل دپو که در  دو منزل مسکونی بود، در دستور کار قرار گرفت و متاسفانه هنگام بازرسی از محل دپوی مواد مخدر، قاچاقچیان مسلح اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند و در این رابطه فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر کهنوج به همراه ۲ تن دیگر از پرسنل ناجا به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. عامل اصلی تیراندازی هم به ضرب گلوله پلیس به هلاکت رسید.

 شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

 

شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان در درگیری با اشرار

سیمی بیان کرد: بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی و پلیس قرار گرفت و در این رابطه ۳ نفر بازداشت شدند و دستورات قضایی لازم برای دستگیری سایر عوامل این باند هم صادر شده است.

 

دادستان کهنوج تاکید کرد: دستگاه قضایی با قاطعیت تمام با مخلان نظم و امنیت و اشرار مسلح  برخورد خواهد کرد.

 

او گفت: با اقدامات دستگاه قضایی و سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی طی چند سال گذشته، چندین باند سازمان یافته و بین الملی  قاچاق مواد مخدر  در منطقه منهدم شده است.

 

خاکسپاری پیکرهای شهیدان نیروی انتظامی

از سوی دیگر پیکر شهیدان سرگرد ناصر بشنام، سروان نظام تاجیک و ستوان دوم مسلم بناوند از ماموران انتظامی کهنوج که روز گذشته در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به شهادت رسیدند، صبح امروز پنجشنبه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان و استان تشییع شد.

 

به گزارش ایرنا، مراسم تشییع خودرویی پیکر این شهیدان ۷:۳۰ صبح از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی کهنوج شروع شد و به سمت گلزار شهدای این شهر ادامه یافت.

 

پیکر شهید ستوان دوم مسلم بناوند در گلزار شهدای شهر کهنوج به خاک سپرده شد، پیکر شهید سرگرد ناصر بشنام نیز در گلزار شهدای شهرستان فاریاب و پیکر شهید سروان نظام تاجیک در منطقه رودخانه از توابع بخش رودان استان کرمان به خاک سپرده می‌شود.

 

 شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

 

 شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

 

 شهادت ۳ مامور انتظامی کرمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی