دستگیری موادفروش مامورنما با سابقه ارتکاب قتل در جنت آبادماموران کلانتری جنت آباد پس از دستگیری یک موادفروش مامورنما متوجه شدند که متهم دستگیر شده پیشتر نیز به اتهام قتل تحت تعقیب قرار داشته است. 

به گزارش ایسنا، مدتی قبل شکایتی مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان در پوشش مامور پلیس به کلانتری ۱۳۸ جنت آباد ارائه شد که با آغاز رسیدگی به این پرونده مشخص شد متهم نه تنها ارتباطی با پلیس ندارد، بلکه جزو موادفروشان غرب تهران است که اخیرا در پوشش مامور نیز اقدام به سرقت و کلاهبرداری از شهروندان کرده است. 

 

با کسب این اطلاعات و هماهنگی پلیس با مقام قضایی، ماموران در عملیاتی به  مخفیگاه این فرد در محدوده جنت آباد شمالی رفته و اقدام به دستگیری او کردند. با انتقال متهم به مقر پلیس وی تحت بازجویی قرار گرفت و با توجه به اینکه در هنگام دستگیری حدود چهار کیلوگرم مخدر گل و ادوات نظامی شامل بی‌سیم، دستبند و ... نیز از وی کشف شده بود، به جرم خود یعنی کلاهبرداری و سرقت در پوشش ماموران پلیس و فروش مخدر گل اعتراف کرد.

 

همزمان سوابق متهم نیز مورد بررسی قرار گرفت که در جریان آن ماموران متوجه شدند که این فرد پیش از این نیز مردی جوان را در جریان یک نزاع به قتل رسانده و متواری شده بود که دراین خصوص نیز پرونده‌ای برای متهم تشکیل شد.

 

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر به ایسنا گفت:‌ متهم به همراه پرونده‌ای شامل تمامی اتهامات روانه دادسرا شد تا در آنجا به جرمش رسیدگی شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------