پایان تلخ رابطه پنهانی برای زن و مرد جوان. زن و مرد متأهلی که متهم هستند با هم رابطه پنهانی داشته‌اند، با حکم دادگاه به شلاق محکوم شدند. پرونده خیانت این زن و مرد با شکایت شوهر زن به دادگاه به جریان افتاد.

به گزارش شرق؛ مرد شاکی که سرایدار یک ساختمان است، به پلیس آگاهی رفت و از همسر ۳۷‌ساله‌اش به نام مهتاب و مردی به نام ساسان شکایت کرد و گفت: مهتاب همسر دومم است. من پس از جدایی از همسر اولم با او ازدواج کردم. من وضع مالی خوبی ندارم اما همه تلاشم را می‌کنم تا زندگی مناسبی برای همسرم فراهم کنم. مدتی بود به رابطه همسرم و یک مرد غریبه مشکوک شده بودم. متوجه تغییر در اخلاق همسرم شده بودم و می‌فهمیدم همسرم مدام نگران و عصبی است.

 

شاکی ادامه داد: وقتی ماجرا را از مهتاب پرسیدم، فهمیدم مرد راننده‌ای به نام ساسان که از همسرم عکس و فیلم تهیه کرده است، او را مجبور می‌کند تا خواسته‌های نامشروعش را انجام دهد.

 

بعد از طرح این شکایت زن جوان تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: مدتی قبل به خانه مادرم می‌رفتم که سوار یک پژو شدم و با راننده جوان درددل کردم. من به او گفتم همسرم سرایدار است و وضع مالی خوبی ندارد. ساسان می‌گفت همسر و فرزندش در شهرستان هستند و تنهایی در تهران زندگی می‌کند. او شماره تلفن همراهم را از من گرفت و پس از مدتی با من تماس گرفت و رابطه ما با هم نزدیک شد.

 

این زن ادامه داد: پس از مدتی همسرم به ماجرا مشکوک شد. به‌همین‌خاطر تصمیم گرفتم رابطه‌ام را با ساسان تمام کنم‌ اما او قبول نمی‌کرد و می‌گفت از من عکس و فیلم تهیه کرده و اگر به خواسته‌هایش تن ندهم، آبروی مرا می‌برد. حال روحی‌ام به هم ریخته بود که همسرم ماجرا را فهمید. حالا آمده‌ام تا از ساسان شکایت کنم.

 

به‌دنبال اظهارات این زن ساسان ردیابی و بازداشت شد. اما ادعا کرد رابطه پنهانی با مهتاب نداشته است. این دو نفر در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند.

 

در جلسه دادگاه زن جوان گفت: ساسان با تهدید مرا مجبور کرده بود تا به خواسته‌هایش تن بدهم. او مرا تهدید می‌کرد اگر رابطه‌ام را با او تمام کنم، عکس‌هایم را پخش می‌کند و آبرویم را می‌برد.

 

وقتی مرد متهم در جایگاه متهم ایستاد، گفت: مهتاب با میل خودش با من رابطه برقرار کرد. من هرگز او را تهدید نکرده بودم. گفته‌های او درباره من دروغ است و از ترس شوهرش چنین می‌گوید.

 

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده زن و مرد جوان را از اتهام زنای به عنف تبرئه و هر دو را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------