کیف قاپی ۱۸۰هزار دلاری در بلوار میرداماد ,اخبار حوادث ,خبرهای حوادث
دو کیف قاپ حرفه‌ای وقتی قصد داشتند کیف مردی را در خیابان سرقت کنند، فکرش را هم نمی‌کردند که داخل کیف 180هزار دلار باشد. 

 به گزارش همشهری؛ چند روز قبل مردی درحالی‌که کیف پر از پولی به همراه داشت و از بلوار میرداماد می‌گذشت، طعمه موتورسواران کیف قاپ شد. آنها در حرکتی برق‌آسا، کیف این مرد را پاپیده و در یک چشم به هم زدن فرار کردند. به‌دنبال این سرقت، مالباخته با پلیس تماس گرفت و درخواست کمک کرد. او به مأموران گفت: داخل کیفش 180هزار دلار بوده است. در این شرایط بود که رسیدگی به این پرونده به کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران محول و تحقیقات در این‌باره آغاز شد. 

 

مأموران در نخستین گام به تحقیقات میدانی پرداختند و پی بردند چند دوربین مداربسته در محل سرقت نصب است که لحظه سرقت را ضبط کرده‌اند. بازبینی این تصاویر، مهم‌ترین سرنخ را در اختیار مأموران قرار داد؛ چرا که چهره یکی از سارقان به خوبی مشخص بود که امکان داشت او از سارقان سابقه دار باشد.

 

به همین دلیل افسران آگاهی به مطابقت این تصویر با آلبوم مجرمان سابقه دار پرداختند و توانستند او را شناسایی کنند. آنها با ردیابی این متهم پی بردند که او پس از سرقت 180هزار دلاری به یکی از شهرهای غربی کشور گریخته است. به این ترتیب با شناسایی مخفیگاهش وی دستگیر شد.

 

سرهنگ قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام جزئیات این پرونده گفت: ارزش ریالی دلارهای سرقتی بیش از 3میلیارد و700هزار تومان است که در عملیاتی ضربتی، یکی از سارقان دستگیر شده و دستگیری متهم فراری در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------