دورهمی خونین در صحافی حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
مرد افغانستانی در یک دورهمی دوستانه به خاطر اختلاف قدیمی یکی از کارگران صحافی را به قتل رساند. 

به گزارش ایران ، ساعت 2 بامداد جمعه 3 دی، قتل مرد جوانی داخل یک صحافی در منطقه خزانه به بازپرس مصطفی واحدی و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.

با حضور تیم جنایی در محل، آنها با جسد مرد 39 ساله در حالی مواجه شدند که با 20 ضربه چاقو به قتل رسیده بود و قاتل نیز در چند قدمی قربانی قرار داشت. قاتل که تبعه افغانستان بود درهمان صحنه به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد.

 

در تحقیقات میدانی شاهدان مدعی بودند که قاتل برای سرقت به صحافی آمده است. اما متهم 40 ساله ادعای دیگری را مطرح کرد. او به بازپرس گفت: مقتول کارگر صحافی بود و از قبل او را می‌شناختم. شب قبل از جنایت به من پیامک زد و گفت دورهمی با دوستانش در صحافی دارد و مرا هم به این دورهمی دعوت کرد.

 

او ادامه داد: با اینکه با مقتول اختلاف مالی داشتم اما به این میهمانی رفتم. ساعتی بعد با هم سر اختلاف قدیمی دعوایمان شد و من با چاقو چندین ضربه به او زدم. این اتفاق به قدری سریع رخ داد که اصلاً متوجه نشدم چکار می‌کنم و زمانی که به خودم آمدم مقتول را خونین روی زمین دیدم.

 

با توجه به اظهارات متفاوت متهم و شاهدان، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم جوان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------