آخرین اخبار حوادث


حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

ماجرای عجیب در پرونده قتل فجیع در اهواز

سخنگوی قوه قضاییه از عدم مطالبه قصاص توسط خانواده غزل حیدری خبر داد. مسعود ستایشی درباره پرونده قتل غزل حیدری اظهار کرد:…

حرفهای پسر 3 ساله راز یک قتل را فاش کرد.صبح پنجشنبه هشتم مهر امسال جسد مردی در یکی از خیابان‌های جنوبی پایتخت پیدا شد و تحقیقات تیم جنایی برای افشای راز این پرونده آغاز شد.

به گزارش ایران ؛بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که جسد متعلق به مردی افغانستانی است که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

 

در ادامه کارشناسان هویت مقتول به نام حفیظ را که رپر و خواننده بود شناسایی کردند و مشخص شد او در مجالس و جشن‌های همشهریانش خوانندگی می‌کرده ‌است.

 

در ادامه همسر حفیظ گفت: شب قبل یکی از بستگانم میهمان خانه ما بود اما آخر شب رفت. همان لحظه تلفن همراه شوهرم زنگ خورد که متوجه شدم زنی پشت خط است بعد از تماس شوهرم از منزل خارج شد و خبری از او ندارم.

 

در بررسی‌ها، مدارکی به‌دست آمد که احتمال داده می‌شد میهمان حفیظ و همسرش در این جنایت نقش داشته باشند به همین دلیل آنها بازداشت شدند.

 

این در حالی بود که خانواده مقتول نیز از عروسشان شکایت کرده و مدعی شدند او و مرد آشنا در قتل پسرشان نقش دارند. در ادامه تحقیق از فرزندان مقتول؛ پسر سه ساله او، اطلاعاتی را در اختیار تیم تحقیق قرار داد و گفت: آن شب برای بازی بیرون رفته بودم وقتی برگشتم پدرم خانه نبود و مادرم هم خون‌هایی را که روی زمین آشپزخانه ریخته بود می‌شست.

 

گرچه زن جوان اظهارات پسرش را تکذیب کرد اما به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت، با گذشت 4 ماه از قتل، متخصصان پزشکی قانونی وارد عمل شده و به لکه‌برداری از آثار خون‌های شسته شده در خانه مقتول پرداختند.

 

با انجام آزمایشات «دی ان ای» و تطبیق آن با «دی ان ای» مقتول؛ کارشناسان اعلام کردند، لکه‌های خون متعلق به مقتول است.

 

با اعلام این نظریه و باتوجه به تناقض‌گویی‌های زن افغانستانی، فرضیه قتل حفیظ به دست همسرش و مرد میهمان قوت گرفت. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------