ترامپ: آمریکا به رئیس‌جمهوری نیاز دارد که بتواند مقابل رهبران قاطع بایستدترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رئیس‌جمهور سابق آمریکا در انتقاد دوباره از عملکرد بایدن، گفت که ایالات متحده بسرعت به جهنم می‌رود و به یک رهبر قوی در راس نیاز دارد.

به گزارش فارس، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا در انتقاد دوباره از جو بایدن گفت که ایالات متحده بسرعت به جهنم می‌رود و به یک رهبر قوی در رأس نیاز دارد. 

 

وی در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» گفت: سیاست و مسائل جمهوری‌خواه و دموکرات و چپ‌های افراطی و همه چیز را فراموش کنید. کسی را می‌خواهم که رهبری بزرگ باشد. کسی را می‌خواهم که بتواند رو در روی شی رئیس‌جمهور چین بایستد. 

 

ترامپ افزود: این را چند روز پیش گفتم که می‌توانید در سراسر هالیوود بگردید و تلاش کنید کسی را برای بازی کردن نقش شی رئیس‌جمهور چین پیدا کنید. هیچ بازیگر آنچنانی وجود ندارد، هیچ کسی آن طور نیست. این‌ها انسان‌های قاطع هستند، او مردی قاطع است. من دوست بسیار خوب او بودم تا این که کووید آمد و بعد رهایش کردم. گفتم این (دیگر) خیلی زیاد است. 

 

رئیس‌جمهور جنجالی سابق آمریکا در ادامه گفت: ما به باهوش‌ترین افراد نیاز داریم، به خاطر افرادی مثل رئیس‌جمهور شی، ماکرون، می‌توانم بسیاری از آن‌ها را نام ببرم، مثل پوتین البته الان او نوع دیگری از طلسم را دارد. اما بگذارید به شما بگویم این‌ها انسان‌هایی قاطع هستند. باهوش و سرسخت هستند و چیزی درباره باخت نمی‌دانند. 

 

ترامپ سپس مدعی شد: پوتین دوران سختی را می‌گذراند و مراقب آنچه رخ می‌دهد باشید. با او اشتباه برخورد می‌شود. اینها انسان‌های بسیار قوی و باهوشی هستند. و فراتر از جمهوری‌خواه یا دموکرات، می‌خواهم کسی را (در راس آمریکا) ببینم که عالی است. 

 

او در ادامه ضمن بیان این که «ترجیح می‌دهد شاهد موفقیت باورنکردنی بایدن به عنوان رئیس‌جمهور باشد، حتی اگر به معنای انتخاباتی سخت‌تر یا حتی شکست برای خودش در مقابل او باشد»، تکرار کرد که آمریکا در آشفتگی به سر می‌برد و نمی‌تواند با ادامه راه کنونی دوام آورد. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022