آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,استقرار داعشی‌ها

افشای اطلاعاتی روسیه درباره استقرار داعشی‌ها

معاون وزیر خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد که مسکو آماده همکاری با واشنگتن برای نابودی کامل تروریست‌هاست. به گزارش ایسنا،میخائیل…


هانت: امکان برگزاری همه‌پرسی مجدد بریگزیت وجود ندارداخبار,اخبار بین الملل,جرمی هانت

وزیر خارجه انگلیس می گوید: امکان ندارد همه‌پرسی مجددی در خصوص بریگزیت برگزار شود.

به گزارش ایسنا، انگلیس تنها شش ماه فرصت ماندن در اتحادیه اروپا را دارد و ماه مارس سال ۲۰۱۹ این کشور برای همیشه از اتحادیه اروپا جدا خواهد شد؛ مگر این که تا آن زمان دولت محافظه‌کار انگلیس استعفا دهد و یا این‌ که تصمیم به برگزاری همه‌پرسی جدید بر سر بریگزیت گرفته شود.

 

وزیر خارجه دولت محافظه‌کار انگلیس که در پاریس با همتای فرانسوی خود دیدار می‌کرد، گفت که انگلیس با وجود خروج از اتحادیه اروپا هیچ‌گاه روابط تجاری و اقتصادی خود با اتحادیه اروپا را قطع نخواهد کرد.

 

وی اعلام کرد که دولت انگلیس راه حل خود برای برون‌فت از بحران مذاکرات بریگزیت را اعلام کرده است و این با اتحادیه اروپاست تا در این مورد دقت نظر به خرج دهد تا در صورت امکان مذاکرات بریگزیت هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

 

جرمی هانت برای حضور در مراسم ویژه صدمین سال پایان جنگ جهانی اول در فرانسه است. وزیر خارجه انگلیس همچنین اعلام کرد که اروپا به جنگ جدیدی نیاز ندارد و باید رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا شرایطی فراهم آورند تا تنش‌ها باعث بروز جنگ و درگیری در داخل قاره سبز نشود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------