آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,رابرت مولر

رابرت مولر: مشاور سابق ترامپ ارتباط مستقیمی با ویکی‌لیکس و هکرهای روسی داشت

بازرس ویژه تحقیق درباره دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا اعلام کرد: مشاور سابق ترامپ ارتباط مستقیمی با ویکی‌لیکس و هکرهای…


خواننده آلمانی عضو داعش در سوریه کشته شداخبار,اخبار بین الملل,دسو داگ

گروه آمریکایی پایش اینترنت موسوم به سایت (SITE) گزارش داد یک خواننده آلمانی که به عضویت داعش درآمده بود در حمله ای هوایی در استان دیرالزور سوریه کشته شد.

به گزارش صدا وسیما به نقل از اسپوتنیک، پيش از اين مقامات آمريکا از کشته شدن دسو داگ (Deso Dogg) خواننده آلماني سبک رپ خبر داده بودند ولي بعدا مشخص شد که اين فرد زنده است. نام اصلي اين فرد که اصالت غنايي داشت دنيس کاسپرت بود که در دنياي خوانندگي با نام دسو داگ معروف شده بود. وي يکي از بدنام ترين اعضاي اين گروه تروريستي بود که به عنوان عامل جذب اتباع آلماني در اين گروه تروريستي فعاليت مي کرد. وي همچنين اتباع کشورهاي غربي را ترغيب مي کرد که حملاتي را با الهام گرفتن از اين گروه تروريستي انجام دهند.

 

پيش از اين خبر کشته شدن اين فرد چند بار گزارش شده بود. وزارت دفاع آمريکا پيشتر اعلام کرده بود کاسپرت اکتبر ۲۰۱۵ در سوريه کشته شده است. پنتاگون بعدا اذعان کرد که اين فرد از اين حمله جان به در برده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------