آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,عراق

منع آمد و شد در عراق با حمایت مالی از مردم ادامه دارد

کمیته عالی بهداشت و سلامت ملی عراق به ریاست عادل عبدالمهدی روز سه‌شنبه از تمدید قوانین منع عبور و مرور تا هجدهم ماه جاری میلادی برای…


حمله ترامپ به خبرنگار شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سیاخبار,اخبار بین الملل,ترامپ
رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر به خبرنگاران حمله کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه القدس العربی، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا طی نشست خبری روز گذشته -‌جمعه- در کاخ سفید بار دیگر به خبرنگاران حمله کرد. 

 

طی نشست خبری روز گذشته، شماری از خبرنگاران، از جمله خبرنگار شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی ترامپ را برای شیوه مواجهه‌اش در رابطه با شیوع کرونا در این کشور تحت فشار گذاشتند. 

 

در این نشست، خبرنگار ان‌بی‌سی از ترامپ پرسید که آیا تلاش دارد «به آمریکایی‌ها امید واهی بدهد». در پاسخ به این سؤال ترامپ گفت که حس خوبی به پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه مبارزه با ویروس دارد. وی همچنین بار دیگر گفت که باید منتظر ماند و دید چه پیش می‌آید. 

 

در ادامه اما، خبرنگار مذبور خطاب به ترامپ گفت:‌ »به آمریکایی‌های نگران چه حرفی برای گفتن دارید؟» 

 

پس از این سؤال، ترامپ خشمگین شد و به او گفت: «خبرنگار افتضاحی هستی. این سؤال بسیار بدی است و پیام بسیار بدی به مردم آمریکا می‌دهد.»

 

ترامپ بار دیگر به این خبرنگار اشاره کرد و گفت: «این گزارش بسیار بدی است. بهتر است به جای این کارها به خبرنگاری بپردازی. باید از خودت خجالت بکشی!» 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------