ادعاهای جنجالی خواهر مگان مارکل عليه اواخبار,اخبار بین الملل,مگان و سامانتا مارکل

همه‌ی ما می‌دانیم که مگان مارکل خانواده‌ی ناجوری دارد. آب هیچکدام از اعضای خانواده‌ی مگان مارکل دوشس ساسکس در یک جوی نمی‌رود. اختلافات آنها در هنگام ازدواج مگان با هری نوه‌ی ملکه‌ی انگلیس سر باز کرد. پدر، برادر و خواهر ناتنی مگان هر جور شده قصد داشتند تا جلوی عروسی مگان با نوه‌ی ملکه الیزابت را بگیرند و با افشاگری‌های گاه و بی‌گاه، سنگ‌اندازی کنند، اما بالأخره این اتفاق نیفتاد و مگان مارکل مثل سیندرلا توانست از دست آنها نجات پیدا کند و جشن ازدواج رؤیایی اش را در کاخ سلطنتی بریتانیا برگزار کند. او صاحب پسری به نام آرچی شده و زندگی‌اش جریان دارد.

 

چند ماه پیش او و شاهزاده هری از عناوین و وظایف سلطنتی خود کناره گیری کردند که بعد از ادوارد هفتم این اتفاق بی‌سابقه است. آنها بعد از کناره‌گیری راهی کانادا شدند. البته ملکه الیزابت از این تصمیم حسابی کفری شد، اما برای حفظ ظاهر هم که شده در سکوتی خشمگینانه با مهاجرت آنها موافقت کرد.

 

گفتنی است مادر مگان (دوریا) زن دوم پدرش توماس بوده، پدر مگان از ازدواج قبلی‌اش پسری به نام توماس جونیور و دختری به نام سامانتا دارد.

 

اما انگار دردسرهای مگان تمامی ندارد و این خانواده‌ی ناجور سایه‌ی سنگین خود را روی زندگی مگان انداخته‌اند. پدر مگان به تازگی از او خواسته که به خاطر ویروس کرونا از کانادا به انگلستان برگردد و با خانواده سلطنتی زندگی کند، چون آنجا امن‌تر است، اما مگان که دلِ خوشی از پدرش ندارد، به خصوص با حرفهایی که پدرش علیه او چندی پیش در رسانه ها منتشر کرد، راه لس آنجلس را در پیش گرفت و اهمیتی به توصیه پدرش نداد.

اخبار,اخبار بین الملل,مگان و سامانتا مارکل

 

توماس جونیور برادر ناتنی مگان هم دلواپس قلبِ شکسته ملکه الیزابت شده و در یک مصاحبه گفته مگان نباید قلب ملکه را می‌شکست. مهاجرت او به کانادا توهین به ملکه بود.

 

حالا سامانتا خواهر ناتنی مگان هم از این قافله عقب نمانده و از خواهرش انتقاد کرده و گفته است: "مگان خودبزرگ بین و خودخواه است و مگان امروز هر چه دارد از من دارد."

 

سامانتا ۵۴ ساله مدعی است مگان به محض موفقیت در شغلش به عنوان بازیگر خیلی زود دوستان و خانواده‌اش را فراموش کرد.

 

سامانتا می‌گوید مگان بعد از ازدواج سرکش و یاغی شده است و بعد از ازدواج با هری فکر می‌کند همه طمع مال و اموال او را دارند، که قطعا احمقانه فکر می‌کند.

 

 

سامانتا در اظهاری نظری عجیب خواهرش را به سنجابی تشبیه کرد که برای فصل زمستان گردو جمع می‌کند. 

 

سامانتا می‌گوید: مگان از آدم‌های اطرافش به عنوان پلی برای رسیدن به اهداف شغلی اش استفاده می‌کند. او افزود مگان مدت طولانی است که با پدرم قطع ارتباط کرده است، پدرم هیچ اشتباهی درباره او مرتکب نشده و مگان به عنوان یک دختر هیچوقت از او بابت کمک‌هایش تشکر نکرده است.

 

گفتنی است برخی بر این باورند که سامانتا با این افشاگری‌ها که راست و دروغش را جز خدا کسی نمی داند، پول خوبی از رسانه‌ها دریافت می‌کند و به شهرت زیادی دست یافته است.

 

تابناک باتو

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------