پس از لغو مناظره دوم، ترامپ و بایدن دوئل تلویزیونی انجام می‌دهنداخبار,اخبار بین الملل,ترامپ و بایدن
پس از لغو دومین مناظره میان دو رقیب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، آن‌ها در دوئل تلویزیونی شرکت خواهند کرد.

به گزارش فارس، پس از تأیید شدن تست منفی کرونای «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا او به‌طور هم‌زمان با «جو بایدن» رقیب دموکرات خود در برنامه‌ای تلویزیونی شرکت می‌کند.

 

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، شبکه «اِن‌بی‌سی نیوز» روز چهارشنبه تأیید کرد با توجه به تأیید بهبودی ترامپ، او می‌تواند روز پنجشنبه در مقابل دوربین تلویزیونی با حضور هوادارانش در یک تالار سخنرانی در موزه هنر شهر میامی ظاهر شود. این شبکه تلویزیونی تأکید کرده که فاصله ترامپ با هواداران و مجری برنامه ۱۲ فوت (۳.۶۶ متر) خواهد بود.

 

از طرف دیگر بایدن نیز روز پنجشنبه قرار است در رویدادی مشابه در یک تالار سخنرانی در فیلادلفیا به میزبانی شبکه «اِی‌بی‌سی نیوز» شرکت کند. این دو برنامه روزی اجرا می‌شوند که قرار بود مناظره انتخاباتی این دو رقیب برگزار شود اما این برنامه به دلیل ابتلای ترامپ به ویروس کرونا، لغو شد.

 

نکته جالب اینجا است که برنامه تلویزیونی هر دو رقیب انتخابات رأس ساعت ۸ شب به وقت محلی آغاز خواهد شد. با این تفاوت که برنامه بایدن ۹۰ دقیقه و برنامه ترامپ ۶۰ دقیقه طول خواهد کشید.

 

کارزار بایدن که از هفته گذشته برنامه روز پنجشنبه او را برنامه‌ریزی کرده است، توافق ترامپ با شبکه اِن‌بی‌سی را محکوم کرده و بیان داشته که او قصد دارد مخاطبان رقیب خود را برباید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------