عبدالله و کرزی: به تلاش‌ها برای برقراری آرامش در افغانستان ادامه می‌دهیمعبدالله و کرزی،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
«حامد کرزی» رئیس‌جمهور پیشین و «عبدالله عبدالله» رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان امروز در پیامی ویدئویی بر ادامه تلاش‌ها برای برقراری آرامش تاکید کردند.

به گزارش فارس، حامد کرزی در ابتدای این ویدئو گفت: بسیار خوشحالیم که دوباره با شما حرف میزنیم، رییس شورای عالی مصالحه ملی، رییس حزب اسلامی و من کوششمان را برای آرامش بیشتر در شهر کابل و بازگشت حالت عادی و روزمره، ادامه می‌دهیم. انشالله این کوشش‌ها نتیجه دهد.

 

وی افزود: با بزرگان تحریک اسلامی طالبان در تماس هستیم، گفت‌وگوهای مثمر داریم، در موارد لازم با هم گفت‌وگو کردیم، همکاری‌های بسیار خوبی جریان دارد، انشالله که وطن عزیز و خاک ما صاحب صلح وامنیت و خوشحالی سراسری و دائمی باشد.

 

عبدالله نیز گفت: اساسی‌ترین کوشش و سعی و تلاش ما در این مرحله خارج از هر نوع ملاحظه‌‌ای آرامش مردم شهر است.

 

وی افزود: می‌دانیم که با تغییراتی که پیش آمده مردم در وضعیت دشواری قرار گرفته‌اند و امیدواریم که تلاش‌هایمان در این زمینه در عرصه کلان مملکت مثمر و مفید واقع شود.

 

وی ادامه داد: خداوند انشالله سعادت و خیر را برای همه مردم افغانستان برگرداند و از این فضای نگرانی و تشویش که برای مردم ایجاد شده مردم عبور کنند و اطمینان نسبت به آینده خود داشته باشند.

 

عبدالله تاکید کرد: هیچگونه اهداف شخصی در این راه وجود نداشته و ندارد و با بزرگان کشور در تماس هستیم و در داخل کشور سران قوم و همه اینها آرزویشان این است که خیر مردم افغانستان را می‌خواهند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------