حمله سایبری به سامانه ایمیل اف‌بی‌آی (FBI)حمله سایبری به سامانه ایمیل اف‌بی‌آی،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
یک شرکت بین‌المللی اعلام کرد که سامانه ارسال ایمیل اف‌بی‌آی هک شده و از این طریق پیام‌های هشدار جعلی برای برخی شرکت‌های آمریکایی ارسال شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از نیوزویک، یک شرکت بین‌المللی اعلام کرد که سامانه ارسال ایمیل اف‌بی‌آی هک شده و از این طریق پیام‌های هشدار جعلی برای برخی شرکت‌های آمریکایی ارسال شده است.

 

بنا به گزارش‌ها، سامانه ایمیل دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) مورد حمله سایبری قرار گرفته و پیام‌های اخطار جعلی برای شرکت‌های آمریکایی ارسال شده است.

 

به گزارش «نیوز ویک»، شرکت غیرانتفاعی بین‌المللی «اسپم‌هاوس پروجکت» واقع در دو کشور اروپایی آندورا و سوئیس که «هرزنامه‌ها» (اسپم) را ردیابی می‌کند، امروز -شنبه- اعلام کرد ایمیل‌هایی غیرعادی توسط چند حساب کاربری از پایگاه داده ثبت شماره‌های اینترنتی آمریکا ارسال شده‌اند.

 

این شرکت در پیامی توئیتری اعلام کرد: «مطلع شدیم که ظرف چند ساعت گذشته ایمیل‌هایی "هراس‌انگیز" ارسال شده‌اند که به‌نظر می‌رسد خاستگاه آن‌ها اف‌بی‌آی یا وزارت امنیت داخلی باشند».

 

در این پیام توئیتری آمده است: «با این‌که این ایمیل‌ها از طریق زیرساخت‌های تحت تملک اف‌بی‌آی یا وزارت امنیت داخلی ارسال شده‌اند، تحقیقات ما نشان می‌دهد که این ایمیل‌ها جعلی هستند».

 

نیوز ویک گزارش داد که برخی رسانه‌های اجتماعی گزارش کرده‌اند، ایمیل‌هایی با لحن جدی را دریافت کرده‌اند که در آن به «رشته حملات پیچیده» و «گروه باجگیر دارک اُوِرلُرد» اشاره شده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------