آمریکا ۶ فرد و ۸ نهاد مرتبط با حزب الله لبنان را تحریم کردوزارت خزانه داری آمریکا،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
وزارت خزانه داری آمریکا امروز اعلام کرد که تحریم هایی را علیه ۶ فرد و ۸ نهاد به بهانه کمک به تامین مالی فعالیت های حزب الله لبنان وضع کرده است.

به گزارش مهر، وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم هایی علیه ۶ فرد و ۸ نهاد به بهانه کمک به تامین مالی فعالیت های حزب الله لبنان خبر داد.

 

در بیانیه صادره از سوی وزارت خزانه داری آمریکا در این خصوص آمده است: امروز دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری (OFAC)، «احمد جلال عبدالله» (Ahmad Jalal Reda Abdallah) تاجر لبنانی و تسهیل کننده مالی حزب الله را به همراه ۵ فرد مرتبط با وی و نیز ۸ شرکت در عراق و لبنان را هدف تحریم های خود قرار دادیم.

 

بیانیه مذکور در ادامه ادعا کرد: این اقدام شیوه عملکرد حزب‌الله را در استفاده از پوشش کسب و کارهای به ظاهر مشروع برای ایجاد درآمد و اهرم سرمایه‌گذاری تجاری در بسیاری از بخش‌ها برای تأمین مالی مخفیانه حزب‌الله و فعالیت های آن را روشن می‌کند!

 

در بیانیه دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا درباره ۵ فرد مرتبط با این تاجر لبنانی آمده است: «حسین کمال عطیه معروف به حسین عطیه» ( Hussein Kamel Attia, Hussein Attia)، «یوسف حیداموس» (Joseph Haidamous)، «حسین رضا عبدالله» ( Hussein Reda Abdallah) برادر «احمد جلال عبدالله»، «حسین احمد جلال عبدالله» (Hussein Ahmad Jalal Abdalla) پسر «احمد جلال عبدالله» و «علی رضا عبد الله» ( Ali Reda Abdallah) برادر دوم وی.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------