آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,نتانیاهو

نتانیاهو برای اشغال کرانه باختری تاریخ اعلام کرد

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر اسرائیل امروز دوشنبه برای اشغال کرانه باختری تاریخ اعلام کرد. به گزارش فارس، طبق گزارش رسانه‌های اسرائیلی،…


نتانیاهو مامور تشکیل کابینه شداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
بنیامین نتانیاهو با کسب حمایت اکثریت قانون‌گذاران رژیم صهیونیستی، بار دیگر مامور تشکیل کابینه دولت این رژیم شد.

به گزارش ایسنا، روزنامه هاآرتص نوشت: 72 تن از 120 قانون‌گذار کنست از جمله اعضای حزب بنی‌گانتس از نخست‌وزیری بنیامین نتانیاهو حمایت کردند؛ حمایتی که ممکن است به بن‌بست سیاسی یک ساله در اسرائیل پایان دهد.

 

روون ریولین، رییس رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) به طور رسمی نتانیاهو را مامور تشکیل کابینه کرد. بدین ترتیب نتانیاهو 14 روز فرصت خواهد داشت تا تشکیل دولت دهد. در صورتی که او باز هم در انجام این کار ناکام بماند، کنست منحل شده و رژیم صهیونیستی برای چهارمین بار پیاپی انتخابات برگزار خواهد کرد.

 

رییس رژیم صهیونیستی پس از دریافت اسناد مربوط به حمایت اعضای کنست از نتانیاهو در بیانیه‌ای تاکید کرد: ما در دوره بی‌سابقه‌ای هستیم که طی آن دولت سه انتخابات پی در پی را پشت سر گذاشته و در چند ماه گذشته اسرائیل در کنار کل دنیا مجبور به مقابله با ویروس کرونا بوده است.

 

وی ابراز امیدواری کرد که دولت رژیم صهیونیستی پس از این بحران‌ها بالاخره تشکیل شود تا بتواند بحران‌های پیچیده‌ای را که پیش روی اسرائیل قرار دارد، با موفقیت حل کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------