آخرین اخبار بین الملل

جنگ اوکراین،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

کی‌یف: حداقل ۱۰ هزار نظامی اوکراینی کشته شدند

مشاور رئیس جمهور اوکراین گفت که در جنگ با روسیه 10 تا 13 هزار نظامی این کشور کشته شده اند. به گزارش فارس، «میخائیلو پودولیاک» مشاور رئیس…

ترامپ: مأموران خانه‌ام را غارت کردندترامپ ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
دونالد ترامپ مدعی شد که نیروهای اف‌بی‌آی قوانین اساسی را نقض کردند و خرابی و آسیب‌هایی را در عمارت مارالاگو به بار آوردند.

به گزارش ایسنا به  نقل از راشا تودی، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در شبکه اجتماعی خود "تروث سوشال" نوشت: «بزودی به مارالاگو می‌روم تا غارت و ریخت‌وپاش غیرضروری که در اتاق‌ها و سایر قسمت‌های خانه اتفاق افتاده را بررسی کنم.»

 

وی ماموران اف‌بی‌آی را به نقض متمم چهارم قانون اساسی متهم کرد و نوشت: پس از تفتیش ماموران اف‌بی‌آی، عمارتم هرگز مثل قبل نخواهد شد.

 

این رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با ابراز تاسف، گفت: آن‌ها عمارت را غارت کردند و وضعیت و شرایط آن در مقایسه با روزی که ترکش کردم کاملا متفاوت است. ماموران اف‌بی‌آی حتی کفش‌های خود را در اتاق‌خوابم درنیاوردند!

 

همچنین ماه گذشته میلادی، ترامپ ماموران اف‌بی‌آی را به "به هم ریختن" کمد همسرش ملانیا ترامپ و جست‌وجوی اتاق پسر ۱۶ ساله‌اش متهم کرد.

 

مقام‌های اف‌بی‌آی در هشتم اوت اقدام به تفتیش عمارت مارالاگوی ترامپ در فلوریدا کردند و حین آن حدود ۱۱ هزار سند کشف شد که برخی از آنها مهر "محرمانه" و برخی دیگر مهر "فوق محرمانه" داشتند. اما ترامپ و تیم او هرگونه اتهام را رد کرده و مدعی هستند که در موارد مختلف گفته‌اند که این اسناد "غیرمحرمانه" شده‌ بودند و طبق امتیاز وکیل – موکل مصون هستند.

 

اما طبق قانون اسناد ریاست جمهوری آمریکا، هرگونه سوابق ریاست‌جمهوری چه محرمانه باشند چه نباشند، اموال دولتی به شمار می‌روند و امحا یا سوءاستفاده از آنها ممنوع است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022