آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل

واکنش بن علوی به تماس‌های عمان با اسرائیل

وزیر امور خارجه سلطان نشین عمان عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل را تکذیب کرد. به گزارش تسنیم، یوسف بن علوی وزیر امور خارجه سلطان نشین عمان…


فشار ترامپ به کنگره برای تصویب قانونی درباره مهاجرت اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد از یکی از دو طرح قانونی که جمهوری خواهان درباره مهاجرت به مجلس نمایندگان ارائه کرده اند، حمایت خواهد کرد.

به گزارش صدا وسیما رویترز، جمهوری خواهان در برابر اعتراضاتی که سیاست ترامپ برای جدا سازی کودکان مهاجر از والدین آنها در مرز مکزیک برانگیخته است، این دو طرح را ارائه کرده اند.

 

به گفته مارک میدوز، از نمایندگان حزب جمهوری خواه، رئیس جمهور آمریکا به نمایندگان جناح جمهوری خواه در مجلس نمایندگان گفت آنها باید هر چه سریع تر درباره مهاجرت کاری بکنند.

 

تام کول، دیگر نماینده جمهوری خواه نیز اعلام کرد رئیس جمهور گفت جدا کردن اعضای یک خانواده کار بدی است.

 

جمهوری خواهان کنگره آمریکا تلاش می کنند در برابر خشمی که جدا سازی کودکان از والدین آنها برانگیخته است، قانونی تهیه کنند. ویدیوهای کودکان محبوس در قفس های نرده ای و صدای ضبط شده کودکانی که اشک می ریزند و در جستجوی والدین خود هستند، خشم مردم را برانگیخته است.

 

بر اساس آمار و ارقام هایی که روز سه شنبه گمرک و حفاظت مرزی آمریکا منتشر کرده است، 2342 کودک در مرز آمریکا با مکزیک از والدین آنها جدا شده اند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------