آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , وزیر کشور انگلیس

هشدار وزیر کشور انگلیس درباره تاثیر بریگزیت بدون توافق بر سیستم‌های نظارتی مشترک

وزیر کشور انگلیس به همتایانش در اتحادیه اروپا هشدار داد که خروج احتمالاً بدون توافق لندن از اتحادیه مذکور به اختلال در سیستم‌های نظارتی…


کارمند سابق کاخ سفید: ترامپ ملانیا را به لغو شهروندی آمریکا تهدید کرده است اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ
کارمند پیشین کاخ سفید در ادعایی تکان دهنده گفت رئیس‌جمهور آمریکا همسرش را با تهدید در کنار خود نگه داشته است. 

به گزارش ایسنا، به نوشته دیلی میل، اوماروسا مانیگو نیومن، کارمند سابق کاخ سفید و نویسنده کتاب "روانی"، در ادعایی تکان دهنده اعلام کرد که بانوی اول از سوی رئیس‌جمهور تهدید می‌شود.

 

وی ادامه داد: ترامپ تهدید کرده است که اگر ملانیا در دوران ریاست جمهوری‌اش او را ترک کند  به عنوان اقدامی تنبیهی ملانیا  را آز آمریکا دیپورت خواهد کرد.

 

ملانیا در سال 2006 شهروند آمریکا شد و یکسال پس از آن با ترامپ ازدواج کرد.

 

این کارمند پیشین ترامپ در کتاب اخیرش اعلام کرد که دونالد ترامپ در روند پذیرش شهروندی ملانیا پارتی بازی کرده است.

 

او در اظهاراتی اعلام کرد: ترامپ انسان کینه جویی است و به راحتی از اتفاقات و اقدامات دیگران نمی‌گذرد. من فکر می‌کنم ملانیا لحظه شماری می‌کند که ریاست جمهوری او به پایان رسیده و او بتواند از ترامپ طلاق بگیرد.

 

با این حال استفانی گریشام، رئیس امور ارتباطات بانوی اول ادعای مطرح شده را رد کرده و گفت: اوماروسا به دنبال اقدام تلافی جویانه از ترامپ است اما بسیار مایه تاسف است که او این گونه می‌خواهد تلافی کند. به خصوص پس از همه فرصت‌هایی که به وی داده شده است.

 

همچنین سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید پیشتر اعلام کرده بود که ادعاهای مطرح شده در کتاب اوماروسا دروغ بوده و اتهامات اشتباهی است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------