آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

سی‌ان‌ان: ترامپ کارمندان خائن را از کاخ سفید اخراج می‌کند

شبکه خبری سی‌ان‌ان امروز (دوشنبه) گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا قصد دارد از تعداد کارمندان کاخ سفید کاسته و افرادی را به جایشان منصوب کند…


ایوانکاترامپ: زنان افغان باید در مذاکرات صلح حضور داشته باشند اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ایوانکاترامپ
«ایوانکا ترامپ» دختر و مشاور رئیس جمهوری آمریکا ضمن دیدار با نماینده ویژه ایالات متحده در امور افغانستان، بر اهمیت حضور زنان در مذاکرات صلح این کشور تاکید کرد.

ابه گزارش ایرنا؛ ایوانکا ترامپ در دیدار با «زلمی خلیلزاد» نماینده ویژه امریکا در امور افغانستان تاکید کرده است که زنان افغان باید در مذاکرات صلح حضور داشته باشند.

 

پس از برگزاری دور پنجم از مذاکرات نمایندگان آمریکا و طالبان در دوحه پایتخت قطر، خلیلزاد از دستیابی به پیش نویسی برای خروج نظامیان آمریکا از افغانستان خبر داد.

 

زنان افغانستان نگران بازگشت و قدرت گرفتن طالبان در افغانستان هستند زیرا به عقیده آنها، اگر طالبان دوباره در افغانستان به حکومت برسد، مسائل و مشکلات جامعه زنان در افغانستان تشدید خواهد شد.

 

نزدیک به دو دهه از حضور نیروهای آمریکا در افغانستان می گذرد؛ حضوری که آمریکایی ها هدف از آن را کمک به صلح افغانستان اعلام کرده اند اما این کشور همچنان با انبوهی از مشکلات و مسائل امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و ... مواجه است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------