آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

ترکیه رسما به افغانستان ورد کرد؛همکاری با آمریکا برای حفاظت از کابل

وزیر دفاع ترکیه گفت که نیروهای مسلح کشورش در حال مذاکره با هیات آمریکایی برای تأمین امنیت فرودگاه بین المللی حامد کرزی در پایتخت افغانستان…

کریس مورفی از شورش مسلحانه ترامپ خبر داد!/عکس اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,سناتور مورفی
سناتور مورفی منتقد سیاست های ترامپ گفت که رئیس جمهور آمریکا حامیانش را به شورش مسلحانه ترغیب می کند. 

به گزارش خبرآنلاین، کریس مورفی سناتور دموکرات مجلس سنای آمریکا، در صفحه توئیتر خود نوشت: «ترامپ طرفدارانش را به شورش مسلحانه تشویق می‌کند.اجازه بدهید که این موضوع را عادی ندانیم. رئیس جمهور آمریکا شهروندان را به شورش مسلحانه تشویق می‌کند. آیا او می‌داند چه کاری انجام می‌دهد؟

 

گروه‌های مسلحی از شهروندان در خارج از کنگره محلی یکی از پایتخت‌های ایالتی که توسط مخالفان سیاسی رئیس جمهور اداره می‌شوند، جمع می‌شوند و او از آن‌ها می‌خواهد و آن‌ها را ترغیب می‌کند که ایالت خود را آزاد کنند.

 

ما درباره آنچه که ترامپ هنگام روبرو شدن با بحران انجام می‌دهد، نگران هستیم. به صراحت بگویم که پاسخ طرفداران وی بدتر از هر چیزی خواهد بود که تصورش را می کردم.»

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,سناتور مورفی

مورفی این توئیت را یک روز پس از نمایش هوادارانش با اسلحه‌های تهاجمی در برابر یکی از کنگره‌های محلی در یکی از پایتخت‌های ایالتی منتشر کرد. این دعوای سیاسی بر سر تعطیلی ایالات ها صورت گرفته است، فرمانداران ایالت های آمریکا خصوصا نیویورک و کالیفرنیا با دونالد ترامپ به مشکل جدی برخورده اند و در اخرین دعوای آنها فرماندار نیویورک به ترامپ گفت که تو پادشاه نیستی!

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی