X

آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,اعتراضات میانمار

روز خونین در میانمار با 18 کشته/ واکنش سازمان ملل و اتحادیه اروپا

سازمان ملل اعلام کرد، دست‌کم ۱۸ تن طی امروز، یکشنبه در جریان متفرق کردن تظاهرکنندگان در میانمار توسط نیروهای امنیتی کشته شدند، که…

ترامپ: حجم شکایت‌ها، مغایرت انتخابات با قانون اساسی را نشان می‌دهد/ شومر: بایدن رئیس جمهور خواهد بود اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ
رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری بار دیگر مدعی تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ این کشور شد. 

به گزارش مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری با اشاره به تخلفات ادعایی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کرد که این انتخابات برخلاف قانون اساسی برگزار شده است.

 

ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: بسیاری از موارد شکایت‌های حقوقی از طرف ما نیست بلکه از طرف کسانی مطرح شده که شاهد تخلفات وحشتناکی با چشمان خود بوده اند. این موارد نشانگر انتخاباتی برخلاف قانون اساسی است، تخلفاتی که هدف از آن تغییر نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ بوده است. بزودی درباره آنها تشکیل پرونده خواهیم داد.

 

این در حالی است که نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ پیش از این هم در فاصله زمانی کمتر از ۲ ساعت از اذعان به شکست خود در برابر نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد: هیچ چیز را واگذار نمی‌کنم.

 

«دونالد ترامپ» نوشت: او (بایدن) فقط از دید رسانه‌های اخبار جعلی پیروز شده است! من هیچ چیز را واگذار نمی‌کنم!

 

نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ در این خصوص اعلام کرد: هنوز راهی طولانی در پیش داریم. این یک انتخابات متقلبانه بود. انتخابات متقلبانه بود. ما پیروز می‌شویم!

 

این در حالیست که به دلیل ادعای واهی ترامپ، توئیتر بر هر دو پیام توئیتری ترامپ برچسب گمراه کننده زد.

 

چاک شومر: اختلاف آراء کم نیست، بایدن رئیس جمهور خواهد بود

رئیس دموکرات های سنای آمریکا اختلاف آراء بین دونالد ترامپ و رقیبش جو بایدن، را در انتخابات اخیر کم ندانست و افزود، بایدن رئیس جمهور خواهد بود.

 

به گزارش صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، رئیس دموکرات های سنای آمریکا اختلاف آراء بین دونالد ترامپ و رقیبش جو بایدن، را در انتخابات اخیر کم ندانست و افزود، بایدن رئیس جمهور خواهد بود.

 

چاک شومر با بیان این مطلب از جمهوریخواهان خواست دست از دروغ پردازی بردارند.

 

دونالد ترامپ نیز در توئیتی به صورت غیرمستقیم به پیروزی بایدن اشاره کرد اما این پیروزی را ناشی از تقلب دانست و نوشت، بایدن از نظر رسانه های دروغ پرداز، پیروز شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------