آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , استیضاح ترامپ

ترامپ سکوت خود را شکست: وقتش برسد کاری خواهیم کرد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا سکوت دو روزه خود از زمان کنار رفتن از قدرت را شکست و بدون اشاره به جزئیات برنامه آینده‌اش گفت، وقتش برسد کاری خواهد…


ترامپ: پیروزی بزرگی در نوادا بدست آمد/ بایدن: بن‌بست در روند انتقال قدرت می‌تواند به قیمت جان مردم تمام شود اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,
رئیس جمهور آمریکا در پیامی که در توئیتر منتشر کرد مدعی شد پیروزی بزرگی در ایالت نوادا به دست آورده است. 

 "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور آمریکا در صفحه خود در توئیتر با اشاره به بازشماری آرا در شهر کلارک در ایالت نوادا نوشت: لحظات پیش پیروزی بزرگی در ایالت نوادا بود؛ ناظران دموکرات در حوزه کلارک به خاطر مغایرت زیاد رای آن را تایید نکردند، مقامات کلارک کانتی به امنیت انتخابات خودشان اعتماد نداشته اند، تاثیر بزرگی دارد.

 

بایدن: بن‌بست در روند انتقال قدرت می‌تواند به قیمت جان مردم تمام شود 

جو بایدن، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، از ممانعت دولت دونالد ترامپ برای آغاز روند مرسوم انتقال قدرت انتقاد کرده است و میشل اوباما، همسر رئیس‌جمهوری سابق، به ترامپ هشدار داده که "این یک بازی نیست". 

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,

با گذشت ۱۰ روز از اعلام برنده شدن جو بایدن در انتخابات روز سوم نوامبر، تیم تشکیل دولت جدید می‌گوید از سوی کاخ‌سفید با بن‌بست روبرو شده است. بن بستی که بایدن روز دوشنبه، ۱۶ نوامبر، آن را خطرناک توصیف کرد و هشدار داد چنانچه کابینه جدید نتواند با روند جاری مبارزه با کرونا آشنا و برای تحویل گرفتن آن آماده شود، ممکن است افراد بیشتری تنها به علت این کارشکنی، قربانی کووید۱۹ شوند.

 

جو بایدن که روز دوشنبه در شهر ویلمینگتون دلاور، محل زندگی و دفتر موقت رئیس‌جمهور منتخب، سخن می‌گفت تاکید کرده که همکاری نزدیک میان کابینه رو به انقضاء و کابینه جدید برای مبارزه موفق با کرونا لازم و ضروری است.

 

او یک بار دیگر امتناع دونالد ترامپ از پذیرش شکست در انتخابات را "خجالت‌آور" خواند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------