آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

بیزینس اینسایدر: ترامپ «کیف هسته ای» را در مراسم تحلیف تحویل بایدن نخواهد داد

رئیس جمهور آمریکا قصد دارد در آخرین روز ریاست جمهوری خود "کیف هسته ای" را از واشنگتن دی سی خارج کند. به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس…


معرفی اعضای تیم برگزاری مراسم تحلیف بایدن/ برگزاری مراسم تحلیف کاملا متفاوت با وجود کرونا اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,مراسم تحلیف ریاست جمهوری
رئیس جمهور منتخب آمریکا اعضای تیم مراسم تحلیف ریاست جمهوری، که قرار است با توجه به شیوع کرونا اقدام به برگزاری مراسم کنند، را معرفی کرد. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبگاه پولیتیکو، جو بایدن، نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ که طبق آرای شمارش شده و برآورد رسانه پیروز میدان مبارزه با ترامپ رئیس جمهور فعلی این کشور شناخته می‌شود، طی اظهاراتی از تشکیل تیمی برای برگزاری مراسم تحلیف در ۲۰ ژانویه (دوشنبه ۳۰ دی) خبر داد.

 

براین اساس، جو بایدن و کاملا هریس، معاون ضمن اعلام این خبر به معرفی مدیران ارشد تیم مذکور پرداختند.

 

از این رو تونی آلن و مائو وارگیس، یوانا کانسلا سناتور ایالت نوادا و ارین ویلسون مسئولیت فعالیت‌های مرتبط با مراسم تحلیف را برعهده دارند.

 

تیم برگزاری مراسم تحلیف بایدن نیز در نخستین بیانیه خود اعلام کرده اند که؛ از نزدیک با کمیته مشترک کنگره بمنظور برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری همکاری خواهند کرد.

 

در این بیانیه به شیوع ویروس کرونا و تفاوت برگزاری مراسم نیز اشاره شده و تیم مراسم تحلیف رعایت موارد ایمنی را در دستور کار خود قرار داده اند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------