رئیس جمهوری با ذائقه یک کودک ۵ ساله ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
دستورهای غذایی این روزهای کاخ سفید با آنچه در دوران دو رئیس جمهور سابق آمریکا سرو می‌شد، تفاوت‌های اساسی دارد؛ دیگر خبری از دکمه کوکای ترامپ و یا سبد سیب اوباما نیست. 

به گزارش ایسنا به نقل از اینسایدر، آنچه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای ناهار کاری خود همراه دارد، شبیه آن چیزی است که معمولا برای یک گردش تابستانی همراه می‌شود، فرمانده کل قوای آمریکا معمولا فقط چند تکه شیرینی در طول روز همراه خود دارد.

 

اشلی پارکر، خبرنگار واشنگتن پست می‌گوید: بایدن در جلسات اغلب "یک بسته پروتئینی، یک ساندویچ کره بادام زمینی و مارمالاد و یک آب طعم‌دار انرژی زای نارنجی همراه دارد."

 

یک مشاور نزدیک به بایدن به واشنگتن پست گفته است که او ذائقه یک کودک ۵ ساله را دارد.

 

کریس کونز، سناتور ایالت دلاور و از نزدیکترین دوستان بایدن می‌گوید، فرمانده نه یک ظرف غذا که کیسه کوچک خود را همراه دارد که در صورت ضعف در جلسات یک خوردنی سالم همراه داشته باشد.

 

به نوشته واشنگتن پست با آب طعم‌دار، مصرف نوشابه بایدن تقریبا صفر است.

 

پارکر می‌گوید بایدن معمولا سوپ و سالاد و مرغ گریل شده در مراسم‌های رسمی  میخورد و معمولا چند آب نبات در دسترس دارد. 

 

در عوض در کاخ سفید و در دفتر بیضی آب نبات و کوکی‌های شکلاتی دارد. به دلیل پاندمی کرونا هر کدام از این کوکی‌ها بسته بندی شده هستند و یک برچسب طلایی کاخ سفید روی آن زده شده است که میان کارمندان و بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.

 

بایدن با این "کیسه غذایی" هنگام حرکت به سوی نشست‌ها و یا حرکت در اطراف کاخ سفید، شبیه یک شوالیه خوشحال و یا کسی است با شادی به اردو می‌رود!

 

کونز می‌گوید: او با بسته کوچک ناهار و کتاب‌ و دفترهایش شبیه مردی است که هر روز سر کار می‌رود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------