ترامپ:تحقیقات ثابت کرد که اتهام روابط مخفیانه با روسیه فریب بوده | «لاوروف» جو بایدن را متهم به دورویی کرد ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا تاکید کرد که نتایج تحقیق دادستان ویژه رسما نشان داد اتهام روابط مخفیانه با روسیه فریب بوده است. 

 به گزارش ایلنا به نقل از تاس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا گفت که نتایج تحقیقات «جان دورهام »، مشاور ویژه آمریکا رسما تایید کرد که اتهام وی برای روابط مخفیانه با روسیه یک فریب بوده است.

 

‌ترامپ اظهار داشت که این از ابتدا فریبی بود که توسط دموکرات‌ها و شخص «هیلاری کلینتون»، رقیب وی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا انجام شد.

 

وی افزود: «تحقیقات در مورد داستان روسیه نشان داد که این یک کلاهبرداری کامل است که توسط هیلاری کلینتون و دموکرات‌ها ابداع شده است. تصور کنید بیل کلینتون چگونه و با چه وحشتی زندگی می‌کند. ذهن یک انسان تا چه اندازه باید برای اختراع این داستان فریب روسی بد باشد».

 

ترامپ گفت: «دموکرات‌ها این داستان را ساختند و آمریکا مجبور شد سه سال با آن زندگی کند. اکنون آنها از ۶ ژانویه تلاش می‌کنند همین کار را انجام دهند. اما اکنون مشخص شده است که این داستان از ابتدا یک فریب بوده است».

 

دورهام، دادستان ویژه ایالات متحده در تاریخ ۱۷ سپتامبر  یک وکیل حزب دموکرات را متهم کرد که در سال ۲۰۱۶ به اف‌‌بی‌آی شهادت دروغ درباره اطلاعات مربوط به ارتباط بین وابستگان ترامپ و یک بانک در روسیه ارائه داده است.

 

 لاوروف:نشست دیپلماتیک آمریکا روح جنگ سرد دارد

وزیر خارجه روسیه، رئیس‌جمهوری آمریکا را متهم به دورویی در رابطه با تعهد خود به دیپلماسی و همکاری کرد. 

 ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

 

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری آلمان، «سرگئی لاوروف»، وزیر خارجه روسیه ‌طی سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد «جو بایدن»، رئیس‌جمهوری آمریکا را به دورویی در رابطه با تعهد خود به دیپلماسی و همکاری متهم کرد.

 

لاوروف از انتخاب واشنگتن برای شرکت‌کنندگان در اجلاس آینده دموکراسی انتقاد کرد.

 

وی گفت که ایالات متحده عملاً حق تصمیم‌گیری در مورد اینکه یک کشور تا چه حد استانداردهای دموکراسی را رعایت می‌کند، را ربوده است.

 

لاوروف افزود: «این ابتکار کاملاً ریشه در روح جنگ سرد دارد، زیرا یک کمپین ایدئولوژیک جدید علیه همه مخالفان را اعلام می‌کند».

 

وی گفت: «این اقدام با سخنان روز سه‌شنبه بایدن درباره اینکه نمی‌خواهد دوباره جهان به دو بلوک تقسیم شود، تناقض دارد».

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------