همه چیز در مورد میکروبلیدینگ ابرو و عوارض آن + نمونه کار واقعیداشتن ابروهای زیبا از دغدغه های همیشگی خانم های زیبا پسند می باشد. به خصوص برای افرادی که دچار ریزش ابرو هستند و هر روز می بایست از لوازم آرایشی و موادهای تاتو برای پر کردم قسمت های خالی ابروهای خود اقدام کنند. از جمله جدیدترین روش های زیباسازی ابروها می توان به میکروبلیدینگ ابرو اشاره کرد.

 

میگروبلیدینگ ابرو روشی زیبایی نیمه دائم است که با متدهای جدید طراحی و زیباسازی ابرو به خانم ها فرصت زیبایی مجدد را عطا می کند. انجام میکروبلیدینگ ابرو نیازمند استفاده از افراد حرفه ای و ماهر و آموزش دیده در این زمینه و همچنین بهره گیری از جدیدترین متدهای روش میکروبلیدینگ ابرو و با استفاده از مواد با کیفیت و برند روز می باشد.

 

لذا مرکز تخصصی زیبایی مهری ماه بیوتی با بیش از یک دهه سابقه در زمینه انجام میکروبلیدینگ ابرو و انجام این روش تحت رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی دائمی فضای مربوطه، ضمن استفاده از افراد با تجربه، زبر دست و آموزش دیده نسبت به ارائه خدمات بی نظیر در زمینه میکروبلیدینگ ابرو به مراجعین محترم اقدام کرده است.

 

میکروبلیدینگ ابرو,میگروبلیدینگ,عوارض میکروبلیدینگ ابرو

همه چیز درباره ی میکروبلیدینگ ابرو

 

از میکروبلیدینگ ابرو چه می دانید؟

میگروبلیدینگ نوعی روش تاتوی پیشرفته است که بر خلاف تاتو جای قرمزی بر محل موضع میکروبلیدینگ نخواهند ماند و در واقع روش آرایش نیمه دائمی می باشد. در این روش فرد پیگمنتر با وارد کردن سوزن های میکروبلیدینگ ابرو، رنگ ها یا همان پیگمنت ها به صورت دستی وارد پوست می‌شود و در لایه میانی پوست قرار می‌گیرد.

 

بسیار مهم است که رنگ هه در چه لایه ای از پوست قرار بگیرند، زیرا اگر در سطح ظاهری پوست قرار بگیرند، باعث ریزش بیشتر آنها می‌شود. اگر در لایه عمقی پوست قرار بگیرد نیز ماندگاری طولانی مدتی نخواهد داشت.

 

از طرف دیگر میکروبلیدینگ ابرو باید با فشار ملایم دست پیگمنتر انجام شود و نکته بسیار مهمی است، زیرا اگر فشار زیاد باشد تیغ نواحی عمیق‌تری از سطح ابرو را برش می دهدو رنگ بیشتری در این منطقه قرار می‌گیرد. بنابراین تارهای ایجاد شده ظرافت خاص خود را ندارند و بسیار ضخیم می‌شود. در نتیجه خروجی کار زیبا و ظریف نخواهد بود. بنابراین انجام کار میکروبیلدینگ باید توسط افراد کاملاً حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام شود.

 

انجام فرآیند میکروبلیدینگ معمولاً در دو جلسه صورت می پذیرد، جلسه اول شامل طراحی ابروی موردنظر طبق استانداردهای جهانی و سلیقه شخصی مشتری و انجام پیگمنت می باشد و در جلسه دوم بیشتر جنبه ترمیمی دارد و بین ۱ تا ۲ ساعت بیشتر زمان نمی برد، اما پس از آن تا حدود سی روز ممکن است با توجه به نوع پوست مشتری و موادی که در این زمینه به کار رفته است، نیاز به داشتن جلسات ترمیمی بیشتری باشد.

 

در مرکز زیبایی مهری ماه بیوتی که زیر نظر سرکار خانم مهری ماه نجفی انجام می‌پذیرد، دارای کادری کاملاً آموزش دیده و مجرب می باشد که مجوزهای لازم را دارا هستند و این توانایی را دارند که کار میکروبیلدینگ را با دقت و مهارت زیادی انجام دهند.

 

از میکروبلیدینگ ابرو چه می دانید,دوام میکروبلیدینگ ابرو,آموزش میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

 

دوام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو با توجه به مهارت فرد پیگمنتر و همچنین مواد پیگمنت های به کار رفته در این روش بین شش ماه تا دو سال  ماندگاری دارد.

 

البته به نوع پوست شخص نیز بستگی دارد، افرادی که دارای پوست های چرب هستند، معمولاً ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو بر روی پوست آنها کمتر است، زیرا باعث ریزش بیشتر رنگ ها در ابتدای کار می شود و سریعتر ابروهای آنها کم رنگ و ناپدید می شود.

 

افرادی که دارای پوست‌های خشک به ویژه پوست های معمولی می باشند، دوام و ماندگاری میکروبلیدینگ بر روی پوست آنها بیشتر است و از طرف دیگر جنس مواد به کار رفته برای انجام میکروبلیدینگ و کیفیت و برند آنها نیز تاثیر مستقیمی بر ماندگاری میکروبلیدینگ دارد.

 

مرکز زیبایی مهریماه بیوتی زیر نظر که سرکار خانم مهریماه نجفی انجام می‌شود، به علت استفاده از رنگ ها و مواد آلی ترکیبی از برندهای مشهور جهان و همچنین با توجه به استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده که کاملاً نوع پوست افراد و روش انجام میکروبلیدینگ برای هر فرم صورت و چهره را می شناسند، انجام‌می پذیرد و بنابراین خروجی کار مسلما بسیار استاندارد و زیبا خواهد بود.

 

معمولاً ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو در که در این موسسه انجام می شود با توجه به نوع پوست بین ۱۸ ماه تا ۲ سال می باشد که البته بعد از آن افراد باید برای انجام مجدد میکروبلیدینگ اقدام کنند و اگر قبل از دوسال اقدام کنند، می‌توانند میکروبلیدینگ خود را ترمیم کنند.

 

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

افرادی که علاقه‌مند به انجام شغل میکروبلیدینگ و یا تاتو می باشند، می‌توانند با آموزش حرفه‌ای و دقیق کاملاً به انجام این روش بر روی مشتریان خود بپردازند.

 

بهتر است هنگام انتخاب موسسه مورد نظر خود برای آموزش میکروبلیدینگ دقت داشته باشید که مرکز مورد نظر از اساتید کاملاً حرفه‌ای و آموزش دیده و به روز استفاده کند تا بتوانید با ابزار، رنگ ها و متدهای جدید و به روز دنیا آشنا شوید و آنها را بر روی مشتریان خود به کار ببندید.

 

به این ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که به زودی وارد بازار کار خواهید شد و به آن به عنوان یک منبع برای کسب درآمد می توانید  بیاندیشید.

 

موسسه زیبایی مهری ماه که زیر نظر سرکار خانم مهری ماه نجفی می باشد، با ارائه آموزش‌های به روز و حرفه‌ای در مورد میکروبلیدینگ ابرو توسط اساتید مجرب و کاربلد و حرفه‌ای در این زمینه می‌تواند به شما این اطمینان را دهد که پس از اتمام کلاسهای آموزشی، می توانید به سرعت وارد بازار کار شوید و از لحاظ حرفه‌ای همانند اساتید این موسسه می توانید آموزش های فرا گرفته را بر روی مشتریان خود اعمال کنید.

 

انجام میکرو بلیدینگ ابرو,هاشور ابرو,مرکز میکروبلیدینگ ابرو

میزان دوام میکروبلیدینگ ابرو

 

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

همانطور که می دانید میکروبلیدینگ نیز همانند سایر روش های زیبایی ممکن ایت دارای عوارضی باشد، اما اگر انجام میکروبلیدینگ ابروان خود را در یک مرکز حرفه ای و بهداشتی انجام دهید، می توانید تا حد زیادی از بروز چنین عوارضی جلوگیری کنید.

 

علت آن هم در این است که اکثر مشکلات و عوارض ناشی از میکروبلیدینگ ابرو به علت غیر حرفه ای بودن فرد پیگمنتر و یا استفاده از پیگمنت های غیر اصل و تقلبی می باشد.

 

معتبرترین و مجهزترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو این اطمینان خاطر را به شما می دهد که از رنگ ها و مواد کاملا اورجینال و بهداشتی استفاده می کند و در صورت علاقه مشتری از برندهای خاصی نیز می تواند برای ان ها استفاده کند.

 

از طرف دیگر با به کارگیری افراد حرفه ای و مسلط در انجام میکروبلیدینگ ابرو احتمال خطا توسط پیگمنتر کاران این موسسه تقریبا به صفر رسیده است. از جمله عوارض میکروبلیدینگ ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

– برخی افراد دارای پوست های حساس می باشند و اگر قبلا در اثر استفاده از تاتو دچار آلرژی شده اند، حتما باید موارد آلرژیک خود را اطلاع دهند.

 

– در برخی موارد به علت عدم رعایت بهداشت و استریل لوازم میکروبلیدینگ ممکن است موجب بروز عفونت در موضع گردد.

 

– عدم رعایت نکات پس از میکروبلیدینگ ممکن است موجب پوسته پوسته شدید و ریزش رنگ های میکرو بلیدینگ گردد.

 

– اگر فرد پیگمنتر کاملا خرفه ای نباشد، ممکن است طراحی ایجاد شده با فرم صورت مشتری همخوانی نداشته باشد و یا ماندگاری آن پایین باشد.

 

خلاصه مطلب

انجام خدمات تخصصی میکروبلیدینگ ابرو نوعی روش نیمه دائمی برای آرایش ابروهاست که به ویژه برای افرادی که تایم کافی برای رسیدگی به ابروهای خود ندارند و با دچار ریزش ابرو به صورت پراکنده شده اند، روش مناسبی می باشد. با انجام میکرو بلیدینگ ابرو در مراکز معتبر مهری ماه بیوتی  و به روز می توانید از خدمات حرفه ای و جذابی بهره مند گردید.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------