رشد دو درصدی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه/ ۳۷۴ بیمار جدید در تهران بستری شدنداخبار,اخبار پزشکی,کرونا در تهران
زالی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۴ بیمار جدید در بخش عادی بیمارستان‌های تهران بستری شده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، "علیرضا زالی" فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه ۵ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۷۴ بیمار جدید در بخش عادی و ۱۰۵ مورد جدید در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های تهران بستری شده اند و به طور کلی به میزان دو درصد بستری در بخش مراقبت‌های ویژه رشد داشته است.

 

او ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۵۲ بیمار با بهبودی از بیمارستان‌های استان تهران ترخیص شدند. میزان موارد بستری در بخش‌های عادی و ویژه با شیب نسبتاً ملایمی در حال رشد است به طوری که در بخش مراقبت‌های عادی به میزان منفی ۴ درصد و در مراقبت‌های ویژه به اندازه دو درصد رشد داشتند.

 

او بیان کرد: ما همچنان نگرانی زایدالوصفی از شرایط تهران داریم، زیرا تردد‌های بیشتر از قبل در سطح شهر باعث شده که افراد بیشتری احتمالاً به این ویروس آلوده شوند و به تعداد ناقلان ویروس کرونا به دلیل تردد در سطح شهر و مراکز شلوغ افزایش پیدا کند.

 

زالی تاکیدکرد: پروتکل‌هایی برای بازگشت مردم از محل کار ابلاغ کرده‌ایم تا بیماری یا ویروس را به منزل منتقل نکنند.

 

او گفت: با توجه به آمار‌ها هر یک نفر بین یک تا سه نفر را به بیماری کرونا گرفتار می‌کند. البته در شرایط سختگیرانه هر یک نفر می‌تواند یک نفر را آلوده به ویروس کرونا کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------