بررسی آنتی بادی‌ها شدت آلودگی به کرونا را در آمریکا ثابت کرد اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, آنتی بادی‌ها
یک بررسی بر روی آنتی بادی‌ها در منطقه بی اریا در کالیفرنیا ثابت می‌کند میزان آلودگی به ویروس کرونا در این بخش از امریکا بسیار بیشتر از ارقام رسمی ثبت شده است. 

به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، محققان آمریکایی می‌گویند با همکاری سه هزار نیروی داوطلب و انجام تست آنتی بادی بر روی آنها به این نتیجه رسیده‌اند که شیوع ویروس کرونا در آمریکا ابعادی بسیار بی سابقه یافته است.

 

بر همین اساس تنها در شهرستان سانتا کلارای کالیفرنیا با حدود دو میلیون نفر جمعیت و ۳۳۷۷ کیلومتر مربع وسعت بین ۴۸ تا ۸۱ هزار نفر به ویروس کرونا آلوده هستند و بی اطلاعی از این موضوع می‌تواند هزاران نفر دیگر را در آمریکا به سرعت به ویروس کرونا آلوده کند.

 

این رقم آلودگی مربوط به هفته گذشته بوده و محققان می‌گویند آمار مذکور ۵۰ تا ۸۵ برابر آمار رسمی ابتلاء به کرونا در سانتا کلارا است.

 

محققان دانشگاه استنفورد که این بررسی را انجام داده‌اند، می‌گویند در صورت انجام تست‌های آنتی بادی در نقاط دیگر ایالت متحده نیز به احتمال زیاد به همین آمار تکان دهنده دست می‌یابیم. آزمایش‌های آنتی بادی با هدف یافتن نشانه‌های واکنش سیستم ایمنی بدن به عفونت ویروسی انجام می‌شوند و پژوهشگران مذکور می‌گویند آنها را با بالاترین حد کیفیت ممکن انجام داده‌اند تا از صحتشان مطمئن شوند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------