آخرین اخبار سیاسی

رئیسی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

چرا قالیباف، علنی می‌گوید، رئیسی، «جهادی و انقلابی» نیست؟

عبدالجواد موسوی، روزنامه‌نگار در «هم‌میهن» نوشت:اینکه می‌گوید اگر می‌خواهید مشکلات‌تان حل شود، باید به یک آدم‌ جهادی رأی بدهید، یعنی آقای…

محمود صادقی: به دادسرا احضار شدیم و از وکلا تعهد گرفتندمحمود صادقی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
محمود صادقی، حقوقدان و نماینده مجلس پیشین که به دادسرا احضار شده بود، نوشت: ‌با ملاحظه پرونده من و چند نفر دیگر اعلام کردیم قبلا به این اتهامات رسیدگی و قرار موقوفی تعقیب صادر شده و رسیدگی مجدد وجاهت ندارد. او با احترام گفت شما همین را بنویسید. من نوشتم و جلسه را ترک کردم. به افراد دیگر برگه ای را داد که گویا تعهدنامه بود و از آنها خواست آن را امضا کنند.

به گزارش دیده‌بان ایران، "محمود صادقی" حقوقدان و نماینده مجلس پیشین که به دادسرا احضار شده بود، نوشت: ‌پیرو این اخطاریه امروز ساعت ۹ در دادسرای اوین حضور پیدا کردم. حدود هفده وکیل دیگر هم بودند. ابتدا گفتند افراد به نوبت به بازپرسی می‌روند. بعد اعلام شد بازپرس حضور ندارد. بالاخره بعد از دو ساعت بعلت عدم حضور بازپرس سرپرست دادسرا عهده دار رسیدگی به پرونده ها شد.

 

با ملاحظه پرونده من و چند نفر دیگر اعلام کردیم قبلا به این اتهامات رسیدگی و قرار موقوفی تعقیب صادر شده و رسیدگی مجدد وجاهت ندارد. او با احترام گفت شما همین را بنویسید. من نوشتم و جلسه را ترک کردم. به افراد دیگر برگه ای را داد که گویا تعهدنامه بود و از آنها خواست آن را امضا کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023