آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,روحانی

روحانی: واکسیناسیون با ورود نخستین محموله خریداری شده آغاز می‌شود

رییس جمهوری تاکید کرد: دولت مصمم است ظرف هفته‌های آینده و با ورود اولین محموله واکسن خریداری شده، عملیات واکسیناسیون را در کشور مطابق جدول…


موسوی لارگانی: مردم قبلا برای رفع گرسنگی حداقل نان و ماست می خوردند اما امروز همین را هم نمی توانند بخورنداخبار,اخبار سیاسی,موسوی لارگانی
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مافیای واردات در چند ماه اخیر، قیمت نهاده های دامی و کشاورزی را با نیرنگ های خاص و برنامه ریزی افزایش داده اند. مافیا برای گران کردن نهاده ها دستور می دهند که کشتی ها در مسیر روی دریا متوقف شده و در اسکله ها پهلوگیری نکنند تا روند تأمین و توزیع نهاده در داخل دچار مشکل شود.

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خانه ملت، با انتقاد از افزایش روز افزون قیمت کالاهای اساسی در کشور، گفت: در شرایط کنونی روند افزایش قیمت ها و تورم سرسام آور است و این مسئله موجب شده که سفره مردم روز به روز کوچک تر شود. متأسفانه مشخص نیست که این افزایش قیمت ها و گرانی ها تا کجا ادامه خواهد داشت.

 

قیمت هر کیلو ماست سه هزار تومان افزایش یافته است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ماه های پیش برخی مسئولان و مدیران دلیل افزایش قیمت ها را عدم انتخاب وزیر صمت اعلام می کردند، حال همان افراد باید پاسخ بدهند که با وجود انتخاب وزیر در یک ماه اخیر، چرا گرانی ها ادامه داشته است. در شرایط فعلی شاهدیم که قیمت هر کیلو ماست سه هزار تومان افزایش یافته است.

 

نیرنگ مافیای واردات در گرانی کالاهای اساسی؛ کشتی‌ها روی دریا بمانند تا قیمت‌ها بالا برود

وی گفت: متأسفانه مافیای واردات در چند ماه اخیر، قیمت نهاده های دامی و کشاورزی را با نیرنگ های خاص و برنامه ریزی افزایش داده اند و این مسئله در قیمت نهایی فرآورده های لبنی نیز اثر گذاشته است. مافیا برای گران کردن نهاده ها دستور می دهند که کشتی ها در مسیر متوقف شده و در اسکله ها پهلوگیری نکنند تا روند تأمین و توزیع نهاده در داخل دچار مشکل شود.

 

امروز محرومان نون و ماست هم نمی توانند بخورند

موسوی لارگانی ادامه داد: مردم در گذشته می گفتند که ما برای رفع گرسنگی حداقل نان و ماست می خوریم؛ اما امروز محرومان همین نون و ماست را نیز نمی توانند بخورند؛ روز گذشته پیامی را می خواندم که می گفت، «قیمت پیاز شده قیمت تخم مرغ، قیمت تخم مرغ شده قیمت گوشت، قیمت گوشت شده قیمت یک گوشی و قیمت یک گوشی شده قیمت خودرو».

 

دولت باید پاسخ بدهد که چرا بر بازارهای معیشتی مردم نظارت نمی کند

وی گفت: دولت باید پاسخ بدهد که چرا بر بازارهای معیشتی مردم نظارت نمی کند، مردم واقعا تحت فشار اقتصادی هستند و دولت اقدامی برای رفع این مشکلات نمی کند که مایه تأسف است، از طرفی دولت نه تنها تلاش نکرده بلکه با تلاش مجلس برای تدوین و تصویب طرح تأمین کالاهای اساسی نیز مخالفت می کند که این مسئله جای تأسف دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------