X

آخرین اخبار سیاسی


روحانی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

روحانی: توافق هسته‌ای یک توافق چندجانبه بسیار مهم در سطح جهان بود

رئیس جمهور مقاوت ملت در مقابل جنگ اقتصادی دشمن را از صحنه‌های کم نظیر تاریخ کشور دانست و گفت: بالاترین افتخاری که در دولت دوازدهم بدست آمده…

محمد صدر: آقایان بالاخره می‌فهمند که تصویب لوایح FATF ضروری استاخبار,اخبار سیاسی,محمد صدر
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: فعلا تا امروز هیچ اشاره‌ای به بررسی یا عدم بررسی آن در جلسات نشده و فعلا این موضوعات مسکوت باقی مانده‌اند و باید دید که در آینده چه تصمیمی درباره این موضوعات اتخاذ خواهد شد.

به گزارش انتخاب، محمد صدر با اشاره به اظهارات اخیر محسن رضایی مبنی بر اینکه دولت طی درخواستی از رهبری خواستار تصویب FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام شده است، گفت: ما از این موضوع اطلاعی نداریم. چراکه اساسا نه آقای رضایی و نه دیگر دوستان در مجمع این موضوع را مطرح نکردند و در جلسات هم این مساله مورد بحث قرار نگرفته است که جزییات این اتفاق چه بوده است.

 

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا مجمع تصمیمی برای ورود به این لوایح ندارد، گفت: فعلا تا امروز هیچ اشاره‌ای به بررسی یا عدم بررسی آن در جلسات نشده و فعلا این موضوعات مسکوت باقی مانده‌اند و باید دید که در آینده چه تصمیمی درباره این موضوعات اتخاذ خواهد شد.

 

وی ادامه داد: البته من تصور می‌کنم که بالاخره دوستان با توجه به نیازهای کشور به این نتیجه خواهند رسید که تصویب این لوایح مهم است.

 

صدر در پاسخ به این پرسش که آیا مجمع در نهایت این لوایح را تصویب خواهد کرد، گفت: قطعا تصویب این لوایح از جمله FATF به نفع منافع ملی کشور است و روابط تجاری و بانکی ایران را با دنیا تسهیل می‌کند. احتمالا به مرور زمان آقایان به این نتیجه می‌رسند که تصویب این لوایح برای کشور ضروری است و آن زمان خواهد بود که این لوایح تصویب خواهد شد.

 

وی همچنین درباره آخرین جزییات قرارداد 25 ساله ایران و چین، گفت: هنوز اطلاعات جدیدی درباره این قرارداد عنوان نشده است و باید تا زمانی که جزییات آن مشخص می‌شود، صبر کرد و سپس درباره آن نظر داد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی