X

آخرین اخبار سیاسی


ند پرایس ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

ند پرایس: مایل به مشارکت در دیپلماسی هدف‌دار برای پایبندی دوجانبه به برجام هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا بر تمایل دولت این کشور برای در پیش گرفتن یک رویکرد دیپلماتیک سازنده در راستای احیای پایبندی به توافق هسته ای…

بند مربوط به اجرای سند ۲۰۳۰ از بودجه۱۴۰۰ حذف شداخبار,اخبار سیاسی,سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: بند مربوط به اجرای سند ۲۰۳۰ در بودجه ۱۴۰۰، با رای اکثریت نمایندگان از بودجه حذف شد.

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: بررسی لایحه بودجه سال 1400 و پیشنهادات نمایندگان در این باره در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت.

 

وی با بیان اینکه چندین پیشنهاد در این جلسه به تصویب رسید و همچنین چندین بند نیز از بودجه حذف شد، افزود: در این نشست بند مربوط به اجرای سند 2030 در بودجه 1400 با رای اکثریت نمایندگان از بودجه حذف شد.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در تشریح پیشنهادات نمایندگان درباره لایحه بودجه 1400، بیان داشت: یکی از این پیشنهادات مربوط به توسعه زیرساخت هوشمندسازی مدارس با اولویت مناطق محروم بود که با رأی اعضا تصویب شد و همچنین آموزش مجازی دانشگاه‌ها و توسعه زیرساخت‌های آن پیشنهاد دیگری بود که در نشست مطرح و به تصویب اعضا کمیسیون رسید.

 

حجت الاسلام فلاحی با بیان اینکه پیشنهادات تعدادی از نمایندگان درباره توسعه زیرساخت‌های صداوسیما و توسعه شبکه‌های دیجیتالی رسانه ملی نیز به تصویب رسید، اظهار داشت: تأمین هزینه‌های تولید محتوای سازمان تبلیغات، وزارت فرهنگ و ارشاد و وزارت آموزش و پرورش نیز در این جلسه مورد موافقت اعضای کمیسیون آموزش قرار گرفت.

 

نماینده مردم همدان در مجلس با تاکید بر اینکه در این جلسه گازرسانی به مدارس مناطق محروم نیز مورد موافقت قرار گرفت، گفت: همچنین برای تشویق دانشگاه‌ها به رعایت الگوی مصرف نیز مقرر شد که دانشگاه‌ها نیز به مانند مدارس در صورت رعایت الگوی مصرف از پرداخت قبوض آب و برق معاف شوند.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تاکید کرد: همه موارد مصوب امروز به کمیسیون تلفیق بودجه 1400 ارائه می‌شود تا در این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------