آخرین اخبار سیاسی


عباس مقتدایی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: تضمینی که از آمریکا می خواهیم این است که تحریم‌ها را بردارد و عذرخواهی کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم گفت: « ملموس‌ترین تضمین برداشتن تحریم‌ها است.» عباس مقتدایی نماینده مجلس یازدهم در گفتگو با «انتخاب»…

فریدون عباسی، امروز: مذاکره با دشمن هیچ اشکالی ندارد/ فریدون عباسی، اسفند ۱۳۹۹: نباید پرچم مذاکره با آمریکا بالا نگه داشته شودفریدون عباسی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
فریدون عباسی نماینده مجلس یازدهم روز جاری در مصاحبه ای گفته است که مذاکره با دشمن هیچ اشکالی ندارد. او پیشتر در در زمان دولت دوازدهم از مخالفان سرسخت مذاکرات بود و گفته بود که نباید پرچم مذاکره با امریکا بالا نگه داشته شود.

به گزارش انتخاب، فریدون عباسی نماینده مجلس یازدهم امروز در مصاحبه ای با ایلنا اظهار داشت: در هر شرایطی نباید باب مذاکره را ببندیم؛ هیچ اشکالی ندارد که با دشمن مذاکره کنید اما مذاکره از باب منطق حکیمانه؛ باید با اقتدار مذاکره کنیم.

 

عباسی در اسفند 99 در مورد مذاکره چه گفته بود؟

 فریدون عباسی در توئیتی در اسفند ۱۳۹۹ و در زمان دولت روحانی تصریح کرده بود: بالا نگه داشتن پرچم مذاکره با آمریکا در شرایطی که میدانیم طبق دکترین اقتصادی_امنیتی امریکا، اسناد حقوقی و تجربه برجام رفع تحریمها در عمل اتفاق نخواهد افتاد، در بهترین حالت عقب انداختن انتظارات تورمی است.

 

وی افزود: کشور نیاز به برنامه اقتصادی با فرض ماندگاری تحریم ها دارد.

 

فریدون عباسی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------