آخرین اخبار سیاسی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

۸ تیر، روز برگزاری انتخابات / دهم تا چهاردهم خرداد، زمان ثبت نام کاندیداها

جلسه سران قوا برگزار و هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تعیین شد. به گزارش «انتخاب»؛ در این جلسه که بعد…

تالار مراسمی که پزشک آملی بدون حجاب در آن شرکت کرد هم پلمب شدتالار مراسم پزشک آملی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
حاشیه‌های مراسم تجلیل از پزشکان آملی به مناسبت روز پزشک که در یکی از تالارهای مسیر جاده آمل به محمودآباد برگزار شد، دامن صاحب تالار را هم گرفت.

به گزارش ایرنا، درپی حاشیه های به وجود آمده و ادامه برخورد با عوامل و اقدام هنجارشکنانه ‌در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که اواخر هفته گذشته در یکی از تالارهای پذیرایی این شهرستان و با حضور جمعی از مدیران محلی مربوطه برگزار شد، یکی از پزشکان حین دریافت لوح تقدیر بدون رعایت حجاب روی جایگاه حاضر شد، با دستور دادستانی شهرستان محمودآباد تالار محل برگزاری این آیین پلمب شد.

 

پیشتر نیز با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران، سه تن از مدیران حوزه بهداشت و درمان شهرستان آمل (رییس شبکه بهداشت و درمان، رییس پردیس دانشکده ها، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و آمل و رییس بیمارستان امام خمینی (ره) برکنار شدند) و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی شرکت کننده دراین مراسم به هیات تخلفات اداری معرفی شده بودند.

 

برگزاری این همایش حواشی بسیار زیادی در محافل عمومی در آمل و دیگر شهرهای مازندران به همراه داشت، هرچند روز بعد از همایش و بازنشرگسترده این مراسم در شبکه های اجتماعی، با عذرخواهی خانم دکتر پزشک آملی همراه شده بود.

 

به دنبال بروز چنین رفتاری از سوی این پزشک در برگزاری مراسم تجلیل، دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پروانه طبابت پزشک متخلف را با دستور به نظام پزشکی به حالت تعلیق درآورد و برای سلب عضویت هیات علمی به هیات انتظامی تخلفات اساتید معرفی شد و از حضور وی در دانشگاه و کلاس‌های درس دانشجویان نیز تا صدور رای نهایی ممنوع شد.

 

‌در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که اواخر هفته گذشته در یکی از تالارهای پذیرایی این شهرستان و با حضور جمعی از مدیران محلی مربوطه برگزار شد، یکی از پزشکان حین دریافت لوح تقدیر بدون رعایت حجاب روی جایگاه حاضر شد.

 

به دنبال بروز چنین رفتاری در این مراسم، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران واکنش نشان داد و در محکومیت این اقدام ناپسند بیانیه ای صادر کرد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز اعلام کرد که مدیران حاضر در همایش تجلیل از پزشکان نمونه آمل، به دلیل این اقدام هنجارشکنانه به هیات تخلفات اداری و انتظامی معرفی شدند و تعلیق پروانه طبابت پزشک متخلف توسط نظام پزشکی در دستور کار قرار گرفت.

 

پیشتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با توجه به سوابق قبلی این پزشک خانم، پرونده عضویت هیات علمی ایشان جهت انجام مراحل قانونی برای سلب عضویت به هیات انتظامی تخلفات اساتید معرفی شد.

 

علی مظفرپور افزود: همچنین برای جلوگیری از حضور وی در دانشگاه و کلاس‌های درس دانشجویان، ممنوعیت ورود این فرد به دانشگاه تا صدور رای نیز ابلاغ شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------