آخرین اخبار سیاسی

آزادارمکی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

آزادارمکی : اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکایی به معنای همراهی آنان با دولت ایران نیست

آزادارمکی جامعه‌شناس در تحلیل خود از واکنش مقامات ایرانی به اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکا و اعرام بورسیه دانشجویان اخراج شده، به…

نماینده مجلس: افزایش تعرفه اینترنت بیشتر از ۳۴ درصد استبهزاد رحیمی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح سوال از وزیر ارتباطات در خصوص افزایش تعرفه اینترنت در در دستور کار کمیسیون قرار دارد، گفت: انتقاد ما این است که اولا لازم نبود در این مقطع چنین کاری صورت بگیرد و دوما افزایش تعرفه بدون افزایش کیفیت و سرعت و حذف فیلترینگ، فشار مضاعف بر جامعه است.

بهزاد رحیمی در گفت و گو با شفقنا در خصوص افزایش تعرفه اینترنت، اظهار داشت: افزایش تعرفه اینترنت خصوصا در آستانه «انتخابات» اقدام نسنجیده ای بود. مردم به خاطر فیلترینگ در خرید حجم بسته اینترنت و فیلترشکن، هزینه اضافه پرداخت می کنند؛ بنابراین مسئولین باید این موارد را مورد توجه قرار می دادند و اگر قصد افزایش قیمت را داشتند حداقل برای بهره بردن بیشتر از فضای مجازی، باید فیلترینگ را لغو می کردند.

 

وی با اشاره به نرخ تعرفه های جدید بسته های اینترنت، اظهار داشت: من فعلا بسته‌ای خریداری نکردم ولی طبق گزارش‌هایی که به دست ما می رسد، این افزایش تعرفه بیشتر از ۳۴ درصد است و بعضا تا ۲ برابر هم افزایش پیدا کرده است که نمی توانیم از این کار حمایت کنیم.

 

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی کیفیت پایین اینترنت و بسته‌های محدود را نشانه بارز کم فروشی و گران فروشی عنوان کرد و گفت: دولت برای افزایش تعرفه اینترنت، با مجلس مشورتی نداشت اما انتقاد ما این است که اولا لازم نبود در این مقطع چنین کاری صورت بگیرد و دوما افزایش تعرفه بدون افزایش کیفیت و سرعت و حذف فیلترینگ، فشار مضاعف بر جامعه است.

 

آقای رحیمی در پایان با اشاره به ورود مجلس به مساله افزایش تعرفه اینترنت، خاطرنشان کرد: صد درصد با وزیر ارتباطات جلسه‌ای خواهیم داشت. باید طرح سوال کنیم که دلایلشان برای افزایش تعرفه ها چه بوده است و قطعا این طرح سوال از سوی نماینده های دیگر هم کلید خورده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------