آخرین اخبار سیاسی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

در بررسی شرایط جوی پرواز رئیس‌جمهور کوتاهی شده / شرایط اصلاً مناسب پرواز نبوده

عضو هیات علمی هوافضا دانشگاه تربیت مدرس درباره اتفاقات مشابه در حوادث هوایی اشاره کرد: شرایط جوی در بازگشت سفر رئیس جمهور مورد توجه قرار…

نماینده مجلس: آقای رییس جمهور شما کشاورزان را نابود کردیدسید کاظم دلخوش اباتری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
نماینده صومعه‌سرا گفت: برج چهار اعلام کردم یک نفر ۱۰۹ هزار و ۷۰۰ تن چای با یارانه وارد کرده است.

به گزارش ایلنا، "سید کاظم دلخوش اباتری" نماینده صومعه‌سرا، طی نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: از مردم صومعه‌سرا که مرا به نمایندگی ۲۰سال پذیرفتن سپاسگزارم و از مردم رشت نیز برای حضور پرشور و تمام قد خود در انتخابات قدردانی می‌کنم و بدانند من در هر لباسی باشم دغدغه خدمت به مردم را دارم.

 

او با انتقاد از برخی تخلفات انتخاباتی اظهار کرد: با این روش برگزاری انتخابات هیچ کدام موافق نیستید، خرید و فروش کلان رای و آرایی که بدون کارت ملی و شناسنامه به صندوق انداخته شد، حق مردم را ضایع کرد و امیدوارم وزارت کشور و شورای نگهبان به موضوع ورود کنند، ما برای وزیر کشور کت در آوردیم وزیر شود و ایشان کت در آورد که من نماینده نشوم، از ایشان و استاندار نیز تشکر می‌کنم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از بی‌توجهی به موضوع کشاورزی به ویژه شالی‌کاران تصریح کرد:کشاورزی در کشور ما زمین گیر شده است و من به عنوان نماینده مردم بار‌ها فریاد زدم کشاورزان برنج‌کار در حال نابودی هستند، و به از برنج‌کاران که برنج را با رنج کشت می‌کنند ظلم شده است، در شرایطی که می‌توانسند تولید کنند دستگاه‌های دولتی به آن‌ها بی‌توجه بودند و بیش از دو برابر برنج تولیدی وارد شد، سی هزار تن تولید چای داشتیم، اما در برج چهار اعلام کردم یک نفر ۱۰۹ هزار و ۷۰۰ تن چای با یارانه وارد کرده است. دولت به کشاورزی توجه نکرد.

 

نماینده صومعه‌سرا تاکید کرد:نباید شعار داد، بحث مالیات بر تراکنش‌ها بحث مالیات آیدی سرمایه، مالیات بر خانه‌های خالی و... یک طرف در تمام دنیا برای اقتصادی شک وارد نمی‌کنند.

 

وی در پایان خطاب به رییس جمهوری گفت: آقای رییس جمهور شما کشاورزان را نابود کردید، چرا به داد مردم نمی‌رسید و مشکلات اقتصادی‌ای که راحت قابل حل است حل نمیکنید؟

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------