آخرین اخبار سیاسی

محمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مهاجری خطاب به برخی اصلاح ‌طلبان: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما آیا اگر ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما پشم داشت؟

مهاجری فعال سیاسی اصولگرا خطاب به اصلاح طلبان نوشت: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما اگر محمدجواد ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما…

کارگران دستاویز تجمعات تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی/ اعتراض کارگران به اجبارهای کارفرمایانگردهمایی اجباری کارگران برای انتخابات 1403،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
روز گذشته تعدادی از کارگران گفتند: فردا صبح، شرکت ما، به اجبار تمام پرسنل رو برای تبلیغ و تجمع در حمایت از قالیباف به تهران اعزام می‌کند. ما کارگران ناراضی هستیم اما کاری از دست ما بر نمی‌آید.

به گزارش ایلنا، به گفته کارگران، این شرکت امروز به دلیل برنامه قطعی برق تعطیل است؛ اما کارگران را با مینی‌بوس و اتوبوس راهی ستاد قالیباف در تهران کرده تا حمایت کارگران از قالیباف را تبلیغ کنند؛ این درحالی است که بسیاری از این کارگران این واحد تولیدی موافق این اقدام نیستند.

 

گردهمایی انتخاباتی کارگران، بازنشستگان لشکری، کشوری و تامین اجتماعی با حضور محمدباقر قالیباف در سالن حجاب برگزار شد.

 

روز گذشته تعدادی از کارگران در تماس با ایلنا گفتند: فردا صبح، شرکت ما، به اجبار تمام پرسنل رو برای تبلیغ و تجمع در حمایت از قالیباف به تهران اعزام می‌کند. ما کارگران ناراضی هستیم اما کاری از دست ما بر نمی‌آید.

 

آنها با اظهار نگرانی از احتمال به خطر افتادن امنیت شغلی خود در صورت امتناع از رفتن به تهران و شرکت در همایش تبلیغاتی قالیباف گفتند: ابتدا با تطمیع و گفتن اینکه به شما پاداش و اضافه کار می دهیم سعی در مجاب کردن کارگران داشتند که به دلیل عدم استقبال کارگران به زور و تهدید متوسل شدند.

 

به گفته کارگران، این شرکت امروز به دلیل برنامه قطعی برق تعطیل است؛ اما کارگران را با مینی‌بوس و اتوبوس راهی ستاد قالیباف در تهران کرده تا حمایت کارگران از قالیباف را تبلیغ کنند؛ این درحالی است که بسیاری از این کارگران این واحد تولیدی موافق این اقدام نیستند.

 

به گفته کارگران این شرکت، مدیریت به کارگران قول داده که برای همه کارگران حق ماموریت به همراه وعده غذایی در این روز درنظر گرفته شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------