افشاگری جعفرزاده از طراح ایده ساخت ۴ میلیون مسکن /فقط در حد یک کد می گویم که...اخبار،اخبار جدید،اخبار روز
جعفرزاده ایمن‌آبادی با تاکید بر اینکه وعده ساخت۴ میلیون مسکن به پاشنه آشیل دولت رئیسی تبدیل شده است، گفت: یکی از نمایندگان مجلس یازدهم که در برنامه های تبلیغاتی، همراه رئیس دولت بوده، چنین وعده ای را به رئیسی پیشنهاد داده است.

 غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس، در گفتگو با سایت اقتصاد ۱۰۰، در پاسخ به این سوال که چه کسی پیشنهاد مطرح کردن ایده ساخت ۴ میلیون مسکن را به آقای رئیسی داد، گفت: در زمان برنامه های تبلیغاتی، یک نفر همراه با ایشان به استودیو رفت، من فقط در حد یک کد می گویم، آن یک نفر از دوستان سابق کمیسیون برنامه و بودجه و از نمایندگان معروف گذشته بود که من بعد از این برنامه به او زنگ زدم گفتم آقای فلانی این حرف را تو در کاسه آقای رئیسی گذاشتی. چرا این کار را کردی ؟ا

 

وی ادامه داد: بحث مسکن، اقتصاد خودش را دارد، ای کاش در مورد مسکن آقای سعیدی کیا را بیاورید، من سالیان سال با آقای سعیدی کیا در بحث مسکن مهر در دوره آقای احمدی نژاد کار کردم.

 

ایمن آبادی با تاکید بر اینکه، دولت به صورت کامل دستش را بر روی مسکن بگذارد و چه اینکه دستش را هم به صورت کامل از روی بحث مسکن بردارد اشتباه است، گفت: من برای آقای آخوندی احترام قائل هستم ولی یکی از نقدهای ما به آقای آخوندی همین بود گفتیم هردوتایش اشتباه است و ای کاش آقای رئیسی از این تجربه استفاده می کرد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------