واکنش شریفی زارچی به مصوبه اخیر مجلس درباره سن بازنشستگی؛ هزینه اختلاس‌ها و انتصاب پدر زن‌ها و دامادها از جیب مردم!یک استاد دانشگاه شریف که اخیرا از این دانشگاه به صورت غیرمستقیم و از طریق عدم تمدید قرارداد اخراج شده‌ است در توییتی به مصوبه اخیر مجلس درباره سن بازنشستگی واکنش نشان داد. 

 به گزارش اعتمادآنلاین ؛علی شریفی زارچی استاد اخراجی دانشگاه شریف در توییتر نوشت: افرادی که شاسی‌بلند رانتی خارج‌نوبت سوار می‌شوند تصویب کردند: جوانانی که از امروز شاغل شوند باید به جای ۳۰ سال، ۳۵ سال کار کنند تا هزینه‌ی بی‌کفایتی‌ها، اختلاس‌ها، انتصاب پدرزن‌ها و دامادها، زندگی لاکچری آقازاده‌ها، دکل‌های به‌سرقت‌رفته، قطع‌نامه‌های کاغذ‌پاره و... را بپردازند. 

 

 مصوبه افزایش سن بازنشستگی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
 

درخواست شورای عالی کار از شورای نگهبان برای لغو مصوبه افزایش سن بازنشستگی 

کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با انتقاد شدید از مصوبه مجلس برای افزایش سن بازنشستگی خواستار رد این مصوبه از سوی شورای نگهبان شد. 

 

 مصوبه افزایش سن بازنشستگی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
 

به گزارش تسنیم: کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور در بیانیه ای با انتقاد شدید از مصوبه مجلس در افزایش سن بازنشستگی آن را ضربه ای غیر قابل ترمیم به جامعه کارگری توصیف کرد. 

 

در قسمتی از این نامه تصریح شده است: از شورای بیانیه محترم نگهبان انتظار داریم با رد این مصوبه غیر شرعی التیامی بر نگرانی های عمیق وارد شده بر پیکر کارگران باشد. 

 

 مصوبه افزایش سن بازنشستگی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
 
 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------